https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-13 17:04:00

Developres SkyRes Rzeszów pokonał za trzy punkty ENEA PTPS Piła

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Popularne "Rysice" odniosły kolejne zwycięstwo w lidze. Zespół Stephana Antigi po raz drugi z rzędu ograł ekipę z Piły i ponownie nie stracił punktu.
 
Developres SkyRes Rzeszów od pierwszych minut był stroną przeważającą. Podopiecznie Stephana Antigi zaczęły wypracowywać sobie przewagę. Ta z czasem zaczęła topnieć, jednak popularne "Rysice" trzymały rękę na pulsie i pierwszy set zakończył się wygraną ekipy ze stolicy województwa podkarpackiego 21-25.
 
Drugi set, lepiej rozpoczął się dla ekipy z Piły, jednak rzeszowianki szybko odzyskały prowadzenie. Developres nie zatrzymywał się i sukcesywnie powiększał przewagę. Popularne "Rysice" bez większych problemów wygrały drugi set i wydawało się, że trzeci jest już tylko formalnością. ENEA PTPS Piła jednak dzielnie walczył i zakoczył ekipę z województwa podkarpackiego.
 
Zespół formalnych gospodyń zaczął odjeżdzać ekipie z Rzeszowa i po trzecim secie, ta wygrywała już tylko 1-2. Podopieczne Stephana Antigi nie zamierzały doprowadzać do tie-breaku i sprawę zwycięstwa postanowiły zamknąć w secie numer cztery. Tak też się stało a ekipa Developresu wygrała 13-25, a to oznacza, że "przyjezdne" do swojego dorobku dopisały kolejny komplet oczek.
 
ENEA PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów 1-3 (21-25, 15-25, 25-20, 13-25)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij