2020-11-13 17:04:00

Developres SkyRes Rzeszów pokonał za trzy punkty ENEA PTPS Piła

Popularne "Rysice" odniosły kolejne zwycięstwo w lidze. Zespół Stephana Antigi po raz drugi z rzędu ograł ekipę z Piły i ponownie nie stracił punktu.

Developres SkyRes Rzeszów od pierwszych minut był stroną przeważającą. Podopiecznie Stephana Antigi zaczęły wypracowywać sobie przewagę. Ta z czasem zaczęła topnieć, jednak popularne "Rysice" trzymały rękę na pulsie i pierwszy set zakończył się wygraną ekipy ze stolicy województwa podkarpackiego 21-25.

Drugi set, lepiej rozpoczął się dla ekipy z Piły, jednak rzeszowianki szybko odzyskały prowadzenie. Developres nie zatrzymywał się i sukcesywnie powiększał przewagę. Popularne "Rysice" bez większych problemów wygrały drugi set i wydawało się, że trzeci jest już tylko formalnością. ENEA PTPS Piła jednak dzielnie walczył i zakoczył ekipę z województwa podkarpackiego.

Zespół formalnych gospodyń zaczął odjeżdzać ekipie z Rzeszowa i po trzecim secie, ta wygrywała już tylko 1-2. Podopieczne Stephana Antigi nie zamierzały doprowadzać do tie-breaku i sprawę zwycięstwa postanowiły zamknąć w secie numer cztery. Tak też się stało a ekipa Developresu wygrała 13-25, a to oznacza, że "przyjezdne" do swojego dorobku dopisały kolejny komplet oczek.

ENEA PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów 1-3 (21-25, 15-25, 25-20, 13-25)