https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-13 22:57:00

Asseco Resovia Rzeszów pokonała Indykpol AZS Olsztyn

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Rzeszowianie nie bez problemów ugrali komplet oczek z ekipą z Olsztyna. Indykpol postawił trudne warunki, jednak ostatecznie to gospodarze wygrali mecz w stosunku 3-1.
 
Spotkanie lepiej rozpoczął Indykpol AZS Olsztyn, jednak z czasem to Asseco Resovia Rzeszów doprowadziła do wyrównania. Goście nie dawali za wygraną, lecz zespół ze stolicy Podkarpacia bardzo dobrze się prezentował. Podopieczni Alberto Giulianiego mocniej przycisnęli w końcówce seta i ten zakończył się wygraną rzeszowian w stosunku 29-27.
 
Starcie było bardzo wyrównane, a oba zespoły szły cios za cios. Kibice oglądający transmisje nie mogli się nudzić. Ekipa z Olsztyna w końcówce mocniej przycisnęła i w setach był remis 1-1. To widocznie podrażniło miejscowych, którzy nie dali szans Indykpolowi AZS w trzecim secie, który wygrali aż 25-13. Rzeszowianie liczyli na szybkie załatwienie sprawy.
 
Czwarty set obfitował w wiele emocji, choć w pewnym momencie wydawało się, że będzie łatwo, szybko i przyjemnie. Zespół z Olsztyba próbował powalczyć o chociaż punkt i w końcówce seta mocniej przycisnął. Zarówno jedni jak i drudzy szli cios za cios, ale ostatecznie to gospodarze wygrali seta w stosunku 25-23, a całe spotkanie 3-1.
 
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1 (29-27, 23-25, 25-13, 25-13)

Asseco Resovia:
Drzyzga, Tammemaa, Cebulj, Taht, Butryn, Krulicki, Potera (libero) oraz Szerszeń, Hain, Mariański
 
Indykpol AZS Olsztyn: Schott, Schulz, Teryomenko, Stępień, Concepcion, Żaliński, Gruszczyński (libero) oraz Andringa, Kapica, Droszyński
 
MVP: Klemen Cebulj

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij