https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-14 10:12:00

Remis Sokoła Kolbuszowa Dolna z Błękitnymi Ropczyce

fot. archiwum
fot. archiwum
Obie ekipy przed środową potyczką były pewne walki o utrzymanie wiosną. Sokół liczył drugą wygraną z rzędu, jednak Błękitni nie dopuścili do tego i mecz zakończył się remisem.
 
Błękitni Ropczyce chciały miłym akcentem zakończyć rundę jesienną i od pierwszych minut lepiej prezentowały się na murawie. Sokół Kolbuszowa Dolna zamierzał pójść za ciosem po wygranej nad Polonią Przemyśl. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli jednak goście, a piłkę do siatki w 15. minucie skierował Hubert Siepierski.
 
Podopieczni Waldemara Mazurka nie zamierzali tak tego zostawiać i czym prędzej ruszyli do odrabiania strat. Błękitni dobrze grali jednak w obronie i nie dali sobie wbić gola w pierwszej odsłonie. Sokół wyrównał po zmianie stron, a uczynił to Łukasz Gorzelany. Miejscowi rozpoczęli poszukiwania gola numer dwa, jednak ostatecznie wynik nie uległ już zmianie.
 
0-1 Hubet Siepierski (15)
1-1 Łukasz Gorzelany (56)
 
Sokół Kolbuszowa Dolna: Bieleń - Skowron, Darłak, Ilnycki, Szkolnik, Mokrzycki (55. Bik), Miazga, Prokop (55. Kołacz), Mazurek, Aab (65. B. Dziedzic), Gorzelany
 
Błękitni Ropczyce: Albrycht – Kmiotek, Sypek, Sulisz, Gdowik, Kurek (76. Gaber), Darłak (69. Ł. Kosiba), Siepierski, Fornek, Bęben (61. Podczaszy), Kot
 
Żółte kartki: Illnycki, Gorzelany - Darłak, Kosiba
 
Sędziował: Marcin Kogut (Przemyśl)
 

Wyniki meczów 21. kolejki:

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2020-11-18 14:22:01 0 0

Kiedy zmiana trenera???? W Ropczycach !!!!!!!!!!!!! obecny duet może trenować trampkarzy a nie zespół w 4 lidze!!!!!!!!!!!!!!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij