https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-14 11:29:00

4 liga podkarpacka: Sokół Kolbuszowa Dolna - Wisłok Wiśniowa [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Kuba Noworól
fot. Kuba Noworól
Transmisja na żywo z zaległego meczu 15. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Sokołem Kolbuszowa Dolna a Wisłokiem Wiśniowa  jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś punktualnie o 14, zostanie rozegrany zaległy mecz 15 kolejki o mistrzostwo 4 ligi podkarpaskiej w sezonie 2020/21, pomiędzy Sokołem Kolbuszowa Dolna a Wisłokiem Wiśniowa. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE jest dostępna na kanale youtube ekipy z Kolbuszowej Dolnej za darmo.
 
Oba zespoły już straciły szansę na awans co czołowej ósemki, jednak nie oznacza to, że dzisiejszy mecz nie będzie bez stawki. Ekipa Waldemara Mazurka w środę zremisowała z Błękitnymi Ropczyce 1-1, wobec czego dziś będzie chciała miłym akcentem zakończyć piłkarską jesień. Wisłok także liczy na udane zakończenie rundy jesiennej i awans na czwarte miejsce.
 
Spotkanie w Kolbuszowej Dolnej zostało zaplanowane na godzinę 14 i obdędzie się bez udziału publiczności, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na kanale youtube Sokoła. Odnośnik do niej znajduje się poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij