https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-14 15:55:00

3 liga gr IV: Cracovia II - Stal Stalowa Wola [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Transmisja na żywo z meczu 20. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy rezerwami Cracovii a Stalą Stalowa Wola jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Stal Stalowa Wola już dziś o godzinie 16, zagra na wyjeździe z rezerwami Cracovii, w ramach 20. kolejki o mistrzostwo 3 ligi gr. IV w sezonie 2020/2021. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem podopieczni Jaromira Wieprzęcia w środę wygrali z Orlętami Radzyń Podlaski i dziś z pewnością będą chcieli pójść za ciosem.
 
Zadanie jednak nie będzie łatwe, bowiem humory w ekipie spod Wawelu dopisują. Drugi garnitur Pasów w środę ograł Podhale Nowy Targ aż 5-1. Wyżej w tabeli ligowej na ten moment jest Stalówka, która na ten moment zajmuje 7. miejsce, z dorobkiem dwudziestu dziewięciu punktów. Zespół z Krakowa zaś plasują się na miejscu piętnastym i dotychczas zgromadził jedenaście oczek mniej niż ich dzisiejszy rywal.
 
Spotkanie w Krakowie zostało zaplanowane na godzinę 16 i obdędzie się bez udziału publiczności, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na kanale youtube Pasów. Odnośnik do niej znajduje się poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij