https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-14 12:31:00

3 liga gr IV: Siarka Tarnobrzeg - Hetman Zamość [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Transmisja na żywo z meczu 20. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Hetmanem Zamość jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Siarka Tarnobrzeg już dziś o godzinie 13, zagra u siebie z Hetmanem Zamość, w ramach 20. kolejki o mistrzostwo 3 ligi gr. IV w sezonie 2020/2021. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem podopieczni Grzgorza Opalińskiego w środę przegrali z rezerwami Korony Kielce, wobec czego są mocno podrażnieni. Gospodarze z pewnością liczą na komplet oczek.
 
Ekipa z Zamościa nie ma za sobą udanego tygodnia. Najpierw Hetman wysoko przegrał z Wisłoką Dębica, a w środę musiał uznać wyższość Lewartu Lubartów. Wyżej w tabeli ligowej na ten moment jest Siarka, która na ten moment zajmuje 8. miejsce, z dorobkiem dwudziestu ośmiu punktów. Goście zaś plasują się na miejscu ostatnim i dotychczas zgromadziła dwadzieścia jeden punktów mniej niż ich dzisiejszy rywal.
 
Spotkanie w Tarnobrzegu zostało zaplanowane na godzinę 13 i obdędzie się bez udziału publiczności, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna w systemie PPV, na platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w obrazek poniżej.

3 liga gr. IV: Siarka Tarnobrzeg - Hetman Zamość [TRANSMISJA NA ŻYWO]:


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij