2020-11-13 14:27:22

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska przegrał na zakończenie rundy z Wisłokiem Wiśniowa

Zakończyła się piłkarska jesień na czwartoligowym froncie. Ekipa Łukasza Śliwińskiego zakończyła ją wysoką porażką z Wisłokiem.

Wisłok Wiśniowa pewnie pokonał na wyjeździe Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska. Zespół dowodzony przez Krzysztofa Koraba na prowadzenie wyszedł w 24. minucie, a na listę strzelców wpisał się Mariusz Wiktor. Przyjezdni nie zamierzali się zatrzymywać i 120 sekund później było już 0-2, a tym razem do siatki trafił Łukasz Stanek.

Ekipa z Wiśniowej przeważała i w 34. minucie prowadziła już 0-3, po bramce Maksymiliana Maika. Partyzant próbował nawiązać walkę z wyżej notowanym Wisłokiem, jednak ten bardzo dobrze się prezentował na murawie. Przyjezdni napierali i cały czas szukali okazji strzelecki, jednak do przerwy więcej trafień nie odnotowano.

Wisłok czwartego gola zdobył w 58. minucie, a futbolówkę w siatce po raz kolejny umieścił Stanek. Siedem minut później, przyjezdni przewagę podwyższyli do pięciu trafień, a autorem tej bramki był Adrian Nowak. Ekipa Krzysztofa Koraba nie miała tego dnia litości dla swojego rywala.

Partyzant nie zamierzał tak tego zostawiać i czym prędzej ruszył w poszukiwaniu honorowego gola. Tego udało się znaleźć na kwadrans przed końcem. Strzelcem gola z jedenastu metrów był Jakub Stodolak. Ostatnie słowo należało jednak do Wisłoka, który w 80. minucie zdobył bramkę na 1-6. Jej utorem był Kamil Kasperkowicz, który uderzył w samo okienko.

0-1 Mariusz Wiktor (24)
0-2 Łukasz Stanek (26)
0-3 Maksymilian Maik (34)
0-4 Łukasz Stanek (58)
0-5 Adrian Nowak (65)
1-5 Jakub Stodolak (75-rzut karny)
1-6 Kamil Kasperkowicz (80)

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska: Niemiec – Haznar, Chmielowski, Penar (76. Coleman), Szczurek – Borowczyk (46. Szczur), Stodolak, Kavatsiuk, Szubrycht, Moskalets - Nikitchuk

Wisłok Wiśniowa: Dziok – K. Kasperkowicz, Zięba, Stanek, Orzech (68. Peret) – Szymański, Kuta, Krok (70. Oliwa), Kovtok (76. Guzek), Maik (60. Nowak) – Wiktor (66. Złotek)

Sędziował: Arkadiusz Tomasiewicz (Dębica)

Zarząd Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska pragnie serdecznie podziękować firmie PKN ORLEN "Sponsorowi szkoleń piłkarskich dzieci i młodzieży w Klubie" za wsparcie udzielone w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021.