https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-12 20:47:00

Cellfast Wilki Krosno skompletowały skład. Do drużyny dołączył Daniel Jeleniewski

Daniel Jeleniewski został zawodnikiem Cellfast Wilków Krosno. (fot. Wilki Krosno)
Daniel Jeleniewski został zawodnikiem Cellfast Wilków Krosno. (fot. Wilki Krosno)
Wilki Krosno skompletowały już całą formację seniorską na sezon 2021. Do beniaminka eWinner 1 ligi dołączył Daniel Jeleniewski.
 
Cellfast Wilki Krosno pozyskały Daniela Jeleniewskiego z Orła Łódź. Tym samym beniaminek eWinner 1 ligi skompletował całą kadrę seniorską na sezon 2021. Do drużyny z Krosna w tym okienku transferowym dołączyli Andrzej Lebedew, Mateusz Szczepaniak, Peter Ljung. Ponadto klub przedłużył umowę z Patrykiem Wojdyło, który będzie zawodnikiem U24. Ponadto ważne umowy z klubem mają Witalij Kotlar i David Pacalaj oraz młodzieżowiec Kacper Przybylski.
 
- Nie chcieliśmy popełnić błędu Polonii Bydgoszcz sprzed roku, która przystąpiła do rozgrywek eWinner 1. Ligi ze składem z niższej ligi. Jest bardzo duża różnica poziomów między tymi rozgrywkami. Zbudowaliśmy bardzo mocny zespół. Andrzej Lebiediew czy Mateusz Szczepaniak to kandydaci na czołowych zawodników całej ligi. Peter Ljung to sprawdzona firma. Choćby w tamtym roku był trzecim, a przed dwoma laty piątym zawodnikiem zaplecza PGE Ekstraligi. Daniel Jeleniewski idealnie pasuje na nasz tor. Ma też olbrzymie doświadczenie – mówi prezes klubu, Grzegorz Leśniak cytowany przez Przegląd Sportowy.
 
Z takim składem Cellfast Wilki Krosno nie jest skazane na walkę o utrzymanie. Beniaminek eWinner 1 ligi może powalczyć o coś więcej. Wiele zależy od tego kto będzie młodzieżowcem. W kuluarach mówi się, że będą to Bartłomiej Kowalski oraz Aleksander Grygolec.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij