https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-12 15:06:00

Zmiana gospodarza w meczu Wólczanki Wólka Pełkińska z ŁKS-em Probudex Łagów

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach poinformował o zmianie gospdarza w meczu Wólczanki z ŁKS-em. Spotkanie pierwotnie miało zostać rozegrane w Wólce Pełkińskiej.
 
Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach wydał komunikat, w którym jak czytamy, nastąpiła zmiana gospodarza w meczu Wólczanki Wólka Pełkińska z ŁKS-em Probudex Łagów. Spotkanie pierwotnie miało się odbyć na Podkarpaciu, jednak zdecydowano, że zostanie ono rozegrane na terenie beniaminka. Starcie zaplanowano na niedzielę 22 listopada, a pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie o godzinie 13:00.
 
W rundzie wiosennej sezonu 2020/2021 gospodarzem meczu rewanżowego będzie Wólczanka. Ponadto Świętokrzyski ZPN poinformował o zmianie terminu zawodów pomiędzy Stalą Kraśnik, a ekipą z Wólki Pełkińskiej. Te pierwotnie miały zostać rozegrane w sobotę 14 listopada o 13:00. Wydział Gier wyraził zgodę na przełożenie spotkania i to odbędzie się we wtorek 17 listopada o godzinie 13:00.
 
Poniżej prezentujemy pismo udostępnione przez Świętokrzyski ZPN.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij