http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-11-10 11:34:00

RzTŻ Rzeszów blisko porozumienia z Karolem Baranem

Czy Karol Baran będzie jeździł w Rzeszowie? (fot. Kuba Malec)
Czy Karol Baran będzie jeździł w Rzeszowie? (fot. Kuba Malec)
Karol Baran jest blisko parafowania umowy z RzTŻ-em Rzeszów. 39-latek to wychowanek Stali Rzeszów. W poprzedniej kampanii nie jeździł nigdzie.
 
Działacze RzTŻ-u Rzeszów sondowali możliwość pozyskania Petera Kildemanda oraz Pawła Miesiąca. Jednak nic z tego nie wyszło. Pierwszy trafi do Car Gwarant Startu Gniezno, a drugi został żużlowcem Unii Tarnów. W sezonie 2021 liderem formacji seniorskiej ekipy z Rzeszowa może być Karol Baran. 39-latek w poprzednim sezonie nie jeździł w żadnym klubie, a rok wcześniej odjechał zaledwie sześć meczów w barwach Polonii Piła.
 
Jednak w 2017 roku Baran solidnie punktował w barwach Włókniarza Częstochowa, a rok później był liderem drugoligowej Stali Rzeszów. W przyszłym sezonie w drużynie z Rzeszowa mają również jeździć Dawid Stachyra, Patryk Rolnicki, Adam Ellis, Ilja Czałow, Sam Masters. Klub już pochwalił się umową z Hubertem Łęgowikiem.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij