http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-11-10 16:37:00

Kto będzie nowym trenerem PGE FKS Stali Mielec?

Czy Dariusz Marzec wróci do trenowania PGE FKS Stali Mielec? (fot. archiwum)
Czy Dariusz Marzec wróci do trenowania PGE FKS Stali Mielec? (fot. archiwum)
Dariusz Skrzypczak nie będzie dłużej szkoleniowcem PGE FKS Stali Mielec. Kto zajmie jego miejsce?
 
PGE FKS Stal Mielec zajmuje 15. miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. W ostatni weekend "Biało-niebiescy" przegrali na własnym obiekcie z Wartą Poznań. Po tej porażce działacze beniaminka zdecydowali o zmiane na stanowisku pierwszego trenera. Dariusz Skrzypczak pożegnał się z Mielcem. Kto zajmie jego miejsce?
 
Bez pracy pozostają tacy szkoleniowcy jak Leszek Ojrzyński, Jacek Zieliński, Jan Urban. Jednak ich wymagania finansowe mogą przewyższać możliwości mielczan. Być może na ławkę trenerską wróci Dariusz Marzec? Byłoby to nie lada wydarzenie. 51-letni szkoleniowiec wywalczył awans z "biało-niebieskimi", ale chwilę po tym został zwolniony. Słychać również głosy, że nowym szkoleniowcem Stali zostanie Dominik Nowak. Będziemy na bieżąco informować w tej sprawie.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Śmk 2020-11-10 18:34:59 2 0

Z wszystkich podanych opcji Zielu byłby najlepszy, bo doskonale zna ten region. Nowak to jakieś nieporozumienie, a warunki finansowe pewnie tylko Ojrzyński mógłby zaakceptować. Urban poza zasięgiem.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij