https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-10 17:08:00

Wilki Krosno zrezygnowały z Andrieja Karpowa. Żużlowiec pożegnał się z kibicami

Andriej Karpow opuszcza szeregi Wilków Krosno. (fot. Wilki Krosno)
Andriej Karpow opuszcza szeregi Wilków Krosno. (fot. Wilki Krosno)
Andriej Karpow nie będzie w przyszłym sezonie jeździł w Wilkach Krosno. 33-letni żużlowiec na swoich mediach społecznościowych pożegnał się z kibicami z Krosna.
 
To już pewne. Po dwóch latach szeregi Wilków Krosno opuszcza Andriej Karpow. 33-letni Ukrainiec był żużlowcem ekipy z Krosna przez ostatnie dwa sezony. W kampanii 2020 Karpow pomógł Wilkom w awansie do eWinner 1 ligi.
 
- Z wielkim smutkiem muszę poinformować, że sezon 2020 był moim ostatnim w barwach Wilków. Pomimo moich starań i chęci jazdy w Krośnie oraz gotowości do walki w rozgrywkach eWinner 1 Ligi żużlowej nie dane mi będzie startować w barwach Waszego zespołu w przyszłym sezonie. Zwyciężyła niestety inna wizja budowy zespołu, dlatego muszę poszukać sobie innego klubu - czytamy na facebooku Karpowa.
 
Ukraiński żużlowiec podziękował fanom klubu z Krosna za ostatnie dwa sezony. - Bardzo Wam wszystkim dziękuję za te wspólne 2 lata! Były wzloty i upadki, ale czas spędzony w Krośnie uważam za bardzo udany i na pewno miło będę go wspominał. Będę trzymał za Was kciuki. Powodzenia i do zobaczenia na stadionach! - zakończył 33-latek.

Szanowni Kibice, Sponsorzy oraz Pracownicy Wilki Krosno SA Z wielkim smutkiem muszę poinformować, że sezon 2020 był...

Opublikowany przez Andriego Karpov #87 Wtorek, 10 listopada 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij