https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-10 19:23:33

Leszek Ojrzyński zostanie nowym trenerem PGE Stali Mielec?

fot. Wikipedia
fot. Wikipedia
Dziś pracę z pierwszym zespołem biało-niebieskich zakończył Dariusza Skrzypczak. Wraz z opublikowaniem tej informacji, rozpoczęły się spekulacje, kto przejmie naszego przedstawiciela w PKO Ekstraklasie.
 
Dariusz Skrzypczak zakończył dziś pracę w PGE Stali Mielec. Powodem tejże decyzji, był niezadowalający wynik sportowy. Wraz z przekazaniem tej informacji, rozpoczęły się spekulacje, kto może objąć biało-niebieskich. Jak się okazuje, jednym z kandydatów jest Leszek Ojrzyński, były trener m.in. Wisły Płock czy Korony Kielce.
 
O sprawie jako pierwszy poinformował Łukasz Gikiewicz. 48-letni szkoleniowiec to uznany szkoleniowiec w środowisku piłkarskim, a w przeszłości prowadził także Podbeskidzie Bielsko-Biała, Górnika Zabrze czy Arkę Gdynia, z którą zdobył Puchar Polski. Najbardziej znany jest jednak z pracy w ekipie złocisto-krwistych, gdzie do dziś miło wspominają słynną "Bandę świrów".
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Wisielec 2020-11-11 08:27:18 1 3

Organizacyjnie stal mielec.. i wszystko sie zgadza

Stal 2020-11-11 12:10:05 2 0

Zacząć trzeba było od zarządu, bo to jest główną przyczyną całego gnoju w tym klubie. Klub nie ma w ogóle zaplecza, akademia to fikcja. Jedyny sukces to wciśnięcie synalka do gry, mimo że kompletnie chłopak nie ma pojęcia o grze. Ściągnęli niestety szrot, który nie rokuje żadnych nadziei na lepszą grę. Temu klubowi potrzeba trenera z jaja i, który rizpier... ten beton i zacznie od zera.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij