https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-11 09:51:00

4 liga podkarpacka: Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Robert Skalski Fotografia
fot. Robert Skalski Fotografia
Transmisja na żywo z meczu 21. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Orłem Przeworsk jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś punktualnie o 11, zostanie rozegrany mecz pomiędzy Izolatorem Bogcuhwała a Orłem Przeworsk, w ramach 20. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 4 ligi podkarpackiej w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE jest dostępna na kanale youtube Izolacji za darmo.
 
Ekipa Bartosza Zołotara w minionej kolejce wygrała z Czarnymi 1910 Jasło, wobec czego dziś z pewnością będzie chciała pójść za ciosem. Biało-zielonym marzy się mistrzostwo jesieni, jednak prócz wygranej, potrzebna jest także wpadka Watkem Korony Rzeszów. Orzeł jednak tanio skóry nie sprzeda, wobec czego można spodziewać się bardzo ciekawej potyczki.
 
Spotkanie w Bogcuhwale zostało zaplanowane na godzinę 11 i obdędzie się bez udziału publiczności, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na kanale youtube Izolatora. Odnośnik do niej znajduje się poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij