https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-11 11:27:15

4 liga podkarpacka: Karpaty Krosno - Legion Pilzno [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Transmisja na żywo z meczu 21. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Karpatami Krosno a Legionem Pilzno jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Trwa mecz pomiędzy Karpatami Krosno a Legionem Pilzno, w ramach 21. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 4 ligi podkarpackiej w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE jest dostępna platformie Polsport.LIVE, na kanale Karpaty TV.
 
Ekipa Dariusza Liany w minionej kolejce pokonała na wyjeździe rezerwy Resovii, a sprawę wygranej załatwiła w 10 minut. Legion natomiast przegrał z rezerwami Stali Mielec i stracił szansę na awans do czołowej ósemki. Oba zespoły mają dziś o co grać, bowiem gospodarze walczą o mistrzostwo jesieni, natomiast ekipa z Pilzna chce zbudować dobrą pozycję przed wiosną.
 
Spotkanie w Krośnie trwa od godziny 11 i odbywa się ono się bez udziału publiczności, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie jest dostępna na kanale Karpaty TV za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE w systemie PPV. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 10 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w obrazek poniżej.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij