https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-11 09:34:36

3 liga gr IV: Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Stal Stalowa Wola PSA
fot. Stal Stalowa Wola PSA
Transmisja na żywo z meczu 19. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Orlętami Radzyń Podlaski jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Stal Stalowa Wola już dziś o godzinie 14, podejmie na własnym stadionie Orlęta Radzyń Podlaski, w ramach 19. kolejki o mistrzostwo 3 ligi gr. IV w sezonie 2020/2021. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bowiem podopieczni Jaromira Wieprzęcia są mocno podrażnieni i dziś z pewnością będą chcieli się przełamać po dwóch porażkach z rzędu.
 
Ekipa z Radzynia Podlaskiego do dzisiejszej potyczki przystępi natomiast w bardzo dobrych nastrojach, po wygranej nad rezerwami Cracovii. Wyżej w tabeli ligowej na ten moment jest Stalówka, która 8. miejsce, z dorobkiem dwudziestu sześciu punktów. Orlęta plasują się na miejscu czternastym i dotychczas zgromadziły osiem punktów mniej niż ich dzisiejszy rywal.
 
Spotkanie w Stalowej Woli zostało zaplanowane na godzinę 14 i obdędzie się bez udziału publiczności, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na platformie TVCOM w systemie PPV. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w obrazek poniżej.

3 liga gr. IV: Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski [TRANSMISJA NA ŻYWO]:


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij