2020-11-10 10:00:00

Fortuna 1 liga: Apklan Resovia przegrała na wyjeździe z GKS-em Bełchatów [Podsumowanie 11. kolejki]

Za nami jedenasta seria gier na pierwszoligowym froncie, gdzie mamy jednego przedstawiciela. Rzeszowianie w sobotę przegrali Bełchatowie z miejscowym GKS-em. Sprawdźcie co jeszcze dzało się w minionej kolejce.

Apklan Resovia w sobotę przegrała na wyjeździe z GKS-em Bełchatów. Podopieczni Szymona Grabowskiego na teren "Brunatnych" jechali w bardzo dobrych humorach. Miejscowi wynik otworzyli już w 6. minucie, a piłkę w siatce umieścił Patryk Makuch. Tuż przed przerwą było 2-0, a gola zdobył Patryk Winsztal. Rezultat sobotniej potyczki ustalił Mariusz Magiera.

Miedź Legnica podzieliła się punktami z Widzewem Łódź. Bramki w tym meczu padały w samej końcówce. Prowadzenie beniaminkowi w 83. minucie dał Filip Becht, ale po chwili wyrównał Nemanja Mijuskovic. Radomiak Radom skromnie pokonał Stomil Olsztyn, a jedynego gola w tym meczu, zdobył Leandro.

GKS 1962 Jastrzębie wygrał z Odrą Opole i odskoczył Sandecji Nowy Sącz, która w niedzielę musiała uznać wyższość Arki Gdynia. Co jeszcze wydarzyło się w minionej kolejce? ŁKS Łódź po bramkach Samu Corrala, Carlosa Morosa Gracii, Pirulo oraz Antonio Domíngueza rozbił Chrobrego Głogów

Podział punktów nastąpił w meczu GKS-u Tychy z Puszczą Niepołomice, a komplet punktów na swoim koncie zapisały Bruk-Bet Termalica Nieciecza oraz Korona Kielce. Słoniki ograły Górnika Łęczna, a złocisto-krwiści okazali się lepsi od Zagłębia Sosnowec, którego nowym szkoleniowcem został Kazimierz Moskal.

1-0 Patryk Makuch (6)
2-0 Patryk Winsztal (41)
3-0 Mariusz Magiera (83)