2020-11-09 14:49:23

Wisłoka Dębica rozgromiła Hetmana Zamość 5-1. Zobaczcie skrót tego meczu przygotowany przez telewizję CF Sport.

Lubelskie gazety prześcigają się w obwinianiu za swoją porażkę sędziego.. Żeby nie było już więcej niejasności i wypominania Wisłoce przychylności sędziego, której nie było..

56 minuta, bramkarz Hetmana coś mówi i karze się sędziemu puknąć w łeb (przy bezdyskusyjnym karnym). Powinno być żółtko.
Chwilę potem po obronie karnego ten sam bramkarz rzuca jakimiś wulgaryzmami w kierunku jednego z piłkarzy Wisłoki. Sędzia ponownie mógłby sięgnąć po żółty kartonik, ale mając w pamięci zachowanie sprzed chwili, od razu pokazał czerwony.

Przykre, że gość, który mógł być bohaterem meczu, zrobił z siebie frajera, ale swoją głupotą osłabił wasz zespół i zapewnił porażkę.

Kręt 2020-11-09 23:28:43

Sędzia zrobił wielki wałek z tą czerwoną kartką. Tak nie robili nawet sędziowie od Fryzjera. Jeśli bramkarz mu nawet nabluzgał to nie powinno być więcej niż żółta. A na wideo widać, że krzyczy coś do rezerwowych, a nie do sędziego. Przy karnych tych rezerwowych Wisłoki nie powinno być w ogóle za bramką. Sędzia prowokował juniorów Hetmana już od początku 2 połowy - widać zmieniło się coś w przerwie... Przed bramką na 1:1 odwraca decyzję bocznego i daje aut Wisłoce młodzi Hetmana machają rękami i protestują są celowo wyprowadzeni z równowagi i koncentracji a Wisłoka jedzie. Tu głupota młodych ich pogrążyła. Potem przy karnym stoper Hetmana wystawia nogę do zblokowania strzału atakujący kopie w nią, a piłkę zostawia pod nogą zupełnie się nią nie interesując. Tu równie dobrze mogła być żółta kartka dla atakującego za symulkę. Tak zrobiłby doświadczony sędzia. Tu nie ma VAR i sędzia mógł się pomylić, ale co potem odwalił z tą kartką to świadczy, że robił to świadomie i powinien trafić do Prokuratury we Wrocławiu. Wisłoka i tak by wygrała bo juniorzy Hetmana byli słabsi ale w ten sposób zabija się wiarę w uczciwość tych młodych ludzi.

Obserwer 2020-11-10 15:51:50

Powiedz Kręt, czego nie rozumiesz, to może wytłumaczę. Hetmana szkoda, bo to marka i przechodzi podobne problemy, co Wisłoka kilka lat temu. Można z tego wyjść..

Ale czy sędzia prowokował? Ja zauważyłem, że to raczej sędziego prowokowano. Wspomniany bramkarz Hetmana zrobił to co najmniej DWUKROTNIE w sposób, który zasługiwał za każdym razem na ŻÓŁTĄ KARTKĘ. Dostał za drugim razem od razu czerwoną. Błąd sędziego w tym, że go za pierwszym razem nie upomniał, tylko pozwolił się mu "rozkręcić". Obejrzyj sobie dokładnie to zachowanie waszego bramkarza w okolicach tego karnego (którego z kolei straciliście nie z powodu autu, a błędów własnej defensywy, nie potrafiącej odebrać piłki jednemu tylko napastnikowi).

Piłkarze Wisłoki grali dość spokojnie, aż za spokojnie, przez co stracili głupio bramkę. Młodzi piłkarze Hetmana braki w wytrenowaniu nadrabiali cwaniactwem i faulami, co obróciło się przeciwko nim. Sędzia kartkował obydwie strony, a że Hetman miał mniej boiskowych argumentów, nadrabiali faulami..dla koniec mecz bez historii, nadmiernie rozdmuchana rola sędziego, a to młodzi piłkarze Hetmana tym razem byli antybohaterami meczu.

Fan sędziego 2020-11-10 19:02:15

Na pewno sędzia nie wypaczył wyniku. Wisłoka była zdecydowanie konkretniejsza i musiała to wygrać. Ale Obserwer Ty obejrzyj jeszcze raz ten mecz. Bramka piszesz nie z autu tylko po błędzie w obronie, tak masz rację ale jak ten aut byłby dobrze wskazany nie było by tego błędu. Masz również rację że sędzia powinien dać żółtą kartkę bramkarzowi i by go uspokoił ale to nie znaczy że błąd sędzia naprawia kolejnym błędem. A i piszesz sędzia prowokowany przez juniorów. Kurcze jak się daje prowokować to nie powinien sędziować. Tylko że ten sędzia jest objawieniem sędziów na Podkarpaciu. Jego największym atutem jest nazwisko. Poza tym jest nieomylny . Śledzę jego karierę od dłuższego czasu widzę w nim potęcjał nawet na ekstraklasę. On umię wszystko wygwizdać. Zdaniem wielu Mieleckich sędziów prawdziwy talent. Trenerzy z Mielca też bardzo ciepło o nim mówią. Ciekawe w jakim meczu będzie teraz bohaterem.

Obserwer 2020-11-10 23:02:38

Błędne założenie logiczne Fanie Sędziego, bo nie jesteśmy w stanie teraz przewidzieć, czy po wykonaniu wyrzutu z autu przez zawodników Hetmana, któryś z zawodników Wisłoki czasem nie przejąłby piłki i nie wyprowadziłby akcji zakończonej golem. Sądząc po początku drugiej połowy i zdecydowanym natarciu Wisłoki, tak mogłoby być. Nie przesądzałbym zatem, że z powodu tego autu cały mecz potoczył się jakoś inaczej, bo młodzież z Zamościa była po prostu słabsza, i tylko senna gra Wisłoki w pierwszej połowie (i świetna dyspozycja bramkarza Hetmana) sprawiły, że mecz nie zakończył się znacznie okazalszą wygraną (trzeba oszczędzać siły na kolejny mecz już za 3 dni). Nie wiemy też, jakie słowa padały z ust karanych zawodników. Pozdrawiam.