http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-11-12 12:31:53

Mateusz Szczepaniak został zawodnikiem Cellfast Wilków Krosno!

Mateusz Szczepaniak został nowym zawodnikiem Wilków Krosno. (fot. Wilki Krosno)
Mateusz Szczepaniak został nowym zawodnikiem Wilków Krosno. (fot. Wilki Krosno)
Mateusz Szczepaniak będzie jeździł w barwach Wilków Krosno w sezonie 2021. 33-latek do ekipy z Krosna dołączył z PGE Ekstraligi. W poprzednim sezonie bronił barw ROW-u Rybnik.

Wilki Krosno powoli budują skład na sezon 2021. Nowym zawodnikiem beniaminka eWinner 1 ligi został Mateusz Szczepaniak. 33-latek ostatnie trzy sezony jeździł w barwach ROW-u Rybnik. W kampanii 2020 występował  w PGE Ekstralidze. Uzyskał średnią bieg. 1,207.

Rok wcześniej był ważnym ogiwem zespołu, który wywalczył awans do PGE Ekstraligi. Natomiast w sezonie 2017 został najlepszym zawodnikiem 1 ligi żużlowej.
 
To już drugi zawodnik, który przenosi się z Rybnika do Krosna. Wcześniej na taki ruch zdecydował się Andrzej Lebedew. W kadrze Cellfast Wilków na nowy sezon są również Patryk WojdyłoWitalij Kotlar i David Pacalaj oraz młodzieżowiec Kacper Przybylski.

Ponadto do Wilków mają dołączyć Daniel Jeleniewski oraz Peter Ljung. Nie udało się działaczom sprowadzić Nielsa Kristiana-Iversena, który wybrał ofertę Unii Tarnów. Również beniaminek negocjował z Rohanem Tungatem, ale on ostatecznie również ma trafić do ekipy "Jaskółek".

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij