https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-12 10:30:00

Wilki Krosno zmieniają nazwę! Będzie sponsor tytularny

Cellfast Wilki Krosno – to nowa nazwa drużyny żużlowej z Krosna. (fot. Wilki Krosno)
Cellfast Wilki Krosno – to nowa nazwa drużyny żużlowej z Krosna. (fot. Wilki Krosno)
Wilki Krosno będą mieć w sezonie 2021 sponsora tytularnego. W eWinner 1 lidze drużyna pojedzie jako Cellfast Wilki Krosno.

Wilki Krosno wygrały wszystkie mecze 2 ligi żużlowej i awansowały do eWinner 1 ligi żużlowej. W sezonie 2021 drużyna uzyskała sponsora tytularnego, którym będzie firma Cellfast. Ponadto wiadomo, że w zespole będą jeździć Patryk Wojdyło oraz Andrzej Lebedew.
 
 – Do tej pory wspieraliśmy klub jako sponsor główny, a ponieważ bardzo sobie chwalimy tę współpracę, postanowiliśmy wejść w nazwę drużyny. Bardzo cieszymy się, że możemy wesprzeć przedsięwzięcie sportowe tak istotne dla mieszkańców Krosna i regionu – informuje prezes firmy Cellfast Andrzej Galak.
 
 
Krośnieńska firma powstała w 1990 roku. Cellfast to jeden z europejskich liderów w produkcji akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i przetwórstwa tworzyw sztucznych. – Już na starcie projektu Wilki Krosno mówiliśmy, że liczymy na współpracę w dłuższej perspektywie. Przez dwa lata klub świetnie się rozwinął i awansował do wyższej ligi. Chcemy w tym uczestniczyć i jestem przekonany, że zespół będzie dostarczał wielu pozytywnych emocji – dodaje Andrzej Galak.
 
Przedstawiona przez kierownictwo Wilków wieloletnia strategia budowy profesjonalnego klubu, występującego co najmniej w pierwszej lidze, zyskała pełne poparcie władz firmy Cellfast.
 
– Otwieramy nowy rozdział w historii krośnieńskiego żużla. Współpraca z firmą Cellfast to dla nas powód do dumy. Cieszymy się, że możemy dziś poinformować o tak ważnym wydarzeniu jak pozyskanie sponsora tytularnego dla Wilków. To dowód na to, że nasze działania spotykają się z pozytywnym odbiorem naszych partnerów – mówi prezes krośnieńskiego klubu Grzegorz Leśniak.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij