https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-11 15:47:00

Watkem Korona Rzeszów mistrzem jesieni! Skromna wygrana z Ekoballem Stalą Sanok

Ekipa z Załęża skromnie wygrała w Sanoku i zimę spędzi na fotelu lidera. W meczu padł jeden gol, który padł łupem zawodnika gospodarzy, a ten skierował piłkę do własnej siatki.
 
Celem Watkem Korony Rzeszów na dzisiejszy wyjazdowy mecz z Ekoballem Stalą Sanok była wygrana. Ekipa Grzgorza Żyły w przypadku ugrania trzech oczek, miała pewność że zostanie mistrzem jesienii. Sanoczanie natomiast chcieli w dobrym stylu zakończyć piłkarską jesień.
 
Spotkanie od pierwszych minut było wyrównane, a oba zespoły miały swoje okazje. Te jednak nie znalazły drogi do siatki i do przerwy na tabllicy wyników, widniało 0-0. Zarówno jedni jak i drudzy chcieli wygrać. O wyniku jak się okazało, zadecydowała jedna bramka. Ta padła w 60. minucie, a piłkę do własnej siatki skierował Szymon Słysz.
 
Sanoczanie prówali jeszcze odrobić straty w dzisiejszym meczu, jednak defensywa zespołu z Załęża skutecznie odpierała ataki miejscowych. Korona także miała swoje okazje, jednak ostatecznie więcej goli już nie padło. Po końcowym gwizdku, w szeregach ekipy z Rzeszowa nastała ogromna radość, bowiem ta przezimuje na pierwszym miejscu.
 
 
0-1 Szymon Słysz (60-samobójcza)
 

Wyniki meczów 21. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Halo 2020-11-12 01:57:14 0 5

Halo niedowiarki

Kaka 2020-11-12 11:25:22 4 5

Na siłę pchani są do trzeciej ligi.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij