https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-19 09:41:20

Piast Tuczempy ponownie liderem 4 ligi podkarpackiej! Ograli Sokoła Kolbuszowa Dolna

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Piast Tuczempy zdaje się, że zażegnał problemy i po kilku słabszych spotkaniach podopieczni Marka Strawy wrócili na zwycięski szlak, przełamanie przyszło w spotkaniu 17. kolejki z Sokołem Kolbuszowa Dolna. 
 
Piast Tuczempy na objęcie prowadzenia czekał kwadrans wtedy podopieczni Marka Strawy dobrze wykonali rzut wolny po którym do siatki drogę znalazł Marcin Sobol. Sześć minut później w polu karnym sfualowany został Kamil Aab a rzut karny pewnie wyegzekwował Kornel Kołacz.
 
Goście na prowadzenie zdołali wyjść jeszcze przed przerwą kiedy to w polu karnym faulowany był Damian Barszczak. Bramkę do szatni zdobył Jakub Kloc i to zawodnicy Piasta w lepszych nastrojach udawali się na przerwę. 
 
Tuż po rozpoczęciu drugiej części meczu drugą żółtą kartką w konsekwencji czerwoną ukarany został  zawodnik gości Jakub Harasz. Siedem minut dołączył do niego Łukasz Gorzelany, który również obejrzał drugą żółtą kartę i obie ekipy kończyły mecz w dziesiątkę.
 
W drugiej połowie piłka w siatce wylądowała raz a stało się to w siedemdziesiątej minucie meczu kiedy to do piłkę w bramce umieścił Mateusz Buczkowski. Piłkarze Piasta Tuczempy dzięki przełamaniu wrócili na najwyższe miejsce w ligowej stawce. Sokół Kolbuszowa Dolna zajmuje jedenastą pozycję i ma coraz mniejsze szanse na wejście do ósemki. 
 
 
0-1 Sobol (15)
1-1 Kołacz (21)
1-2 Kloc (45)
1-3 Buczkowski (70)
 
Sokół Kolbuszowa Dolna: Bieleń – Skowron (70 B. Dziedzic), Ilnicki, Darłak (85 Mokrzycki), Szkolnik – Bik (66 Serwon), Kołacz, Miazga, Ł. Gorzelany, M. Mazurek – Aab (60 Płudowski)
 
Piast Tuczempy: Strawa – Sobol, Demski, R. Noga, Harasz– Karkowski, Wota, Kloc, Buczkowski, Czub (85 Stopyra) – Barszczak (62 Wiącek)
 
Sędziował: Gerard Gawron (Mielec)
 

Wyniki meczów 17. kolejki 4 ligi podkarpackiej:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij