https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-19 12:26:00

Pozytywny wynik testu w Developresie SkyRes Rzeszów. Najbliższy mecz zostanie przełożony?

Czy najbliższy mecz Developresu SkyRes Rzeszów zostanie przełożony? (fot. Developres SkyRes Rzeszów)
Czy najbliższy mecz Developresu SkyRes Rzeszów zostanie przełożony? (fot. Developres SkyRes Rzeszów)
Developres SkyRes Rzeszów podał informacji, że jedna z zawodniczek uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa i automatycznie zespół zastosował odpowiedni środki bezpieczeństwa. Niewykluczone, że najbliższy mecz Rysic zostanie przełożony na inny termin.
 
Jedna z zawodniczek Developresu SkyRes Rzeszów uzyskała pozytywny wynik testu na SARS-Cov-2. W związku z tym klub zawiesił treningi. - Treningi zespołu zostały zawieszone, a cała drużyna oraz pracownicy Klubu, zgodnie z zaleceniami, poddali się samoizolacji, z zachowaniem zasad rygoru bezpieczeństwa. Wszyscy członkowie drużyny zostaną ponownie poddani badaniu na obecność wirusa SARS-CoV-2.  Klub, w oczekiwaniu na dalsze wytyczne, pozostaje w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi oraz Polską Ligą Siatkówki o kolejnych krokach będziemy informować na bieżąco  - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.
 
- Cały zespół zostanie przebadany we wtorek, do tego czasu wszyscy są w izolacji. Po otrzymaniu wyników testów podejmiemy kolejne kroki - powiedział prezes, Marek Pieniążek cytowany przez nowiny24.
 
Wiadomo również, że reszta siatkarek nie ma objawów i czuję się dobrze, ale do ostatecznej diagnozy potrzeba wyniku testu na COVID-19. Miejmy nadzieję, że "Rysice" szybko wrócą do zdrowia i będą kontynuować swoją passę zwycięstw. Nie wiadomo czy dojdzie do skutku zaplanowany na najbliższy weekend mecz z Enea PTPS Piła.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij