2020-10-19 12:35:16

Klasa O Stalowa Wola: Pogoń Leżajsk pewnie wygrała ze Stalą Nowa Dęba [Podsumowanie 13. kolejki]

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Za nami trzynasta seria gier w stalowowolskiej okręgówce. Pogoń i Unia wciąż jako jedyne pozostają niepokonane w lidze. Rezerwy Siarki postrzelały z ekipą z Jelnej. Co jeszcze się wydarzyło? O tym przeczytacie w podsumowaniu 13. kolejki klasy O Stalowa Wola.
 
Pogoń Leżajsk w sobotnie popołudnie postrzelała na wyjeździe ze Stalą Nowa Dęba. Piwosze wblii gospodarzom aż cztery gole. Dublet ustrzelił Jakub Stefan, a ponadto po bramce zdobyli Dawid Pigan oraz Piotr Bubiłek. Tym samym ekipa z Leżajska wciąż pozostaje niepokonana w stalowowolskiej okręgówce.
 
Taki sam status także posiada Unia Nowa Sarzyna, która w niedzielę wygrała na wyjeździe z Transdźwigiem Stale. Przyjezdni na prowadzenie wyszli już w 9. minucie, a do siatki trafił Krystian Błajda. Przed przerwą wyrównał Marcin Szeser, wobec czego zapowiadała się ciekawa druga odsłona. W niej padła zaledwie jedna bramka, a na dodatek była ona samobójcza, która przechyliła szalę na korzyść Unii.
 
Rezerwy Siarki Tarnobrzeg postrzelały w meczu z Francesco Jelna. Hat-tricka na swoim koncie zapisał Dawid Baldyga, a ponadto do siatki trafiali Patryk Wdowiak oraz Paweł Mróz. Sokół Kamień na własnym stadionie nie miał litości dla Azalii Wola Zarczycka. Czterokrotnie na listę strzelców wpisał się Kamil Kobylarz, a ponadto gole zdobywali Mariusz Socha dla Sokoła oraz Andrzej Sobota dla Azalii.
 
 
0-1 Jakub Stefan (37) 
0-2 Piotr Bubiłek (52)
0-3 Dawid Pigan (79)
0-4 Jakub Stefan (89)
 

Wyniki meczów 13. kolejki:

 

Tabela klasy O Stalowa Wola:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-10-19 19:06:08 0 0

Stal Gorzyce pokonali Bukową Jastkowice 5:2

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij