https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-19 09:56:00

Jacek Piszczek z Akademii Wisły Kraków będzie prowadził KS Wiązownica!

Jacek Piszczek zostanie nowym trenerem KS Wiązownica. (fot. Andrzej Wiśniewski)
Jacek Piszczek zostanie nowym trenerem KS Wiązownica. (fot. Andrzej Wiśniewski)
Jacek Piszczek zostanie nowym opiekunem KS Wiązownica. 48-latek zastąpi Valerija Sokolenko na tym stanowisku. Piszczek był trenerem w Akademii Wisły Kraków.
 
KS Wiązownica ma nowego szkoleniowca. Beniaminka trzeciej ligi przejmie Jacek Piszczek z Akademii Wisły Kraków. 48-latek zastąpi na tym stanowisku Valerija Sokolenko. Piszczek pracował do tej pory z dziećmi oraz w KS Borek Kraków, Gdovii Kraków oraz Sosnowiance Stanisław Dolny. Piszczek posiada licencję UEFA A.
 
Nowy trener ma utrzymać drużynę z Wiązownicy w 3 lidze. Wielkim atutem 48-latka ma być doświadczenie w pracy z młodzieżą, której jest bardzo dużo w ekipie KS Wiązownica. Nowy szkoleniowiec zadebiutuje już w najbliższy weekend. Rywalem beniaminka 3 ligi będzie Avia Świdnik. Początek meczu zaplanowano na niedzielę 25 października o godz. 14.
 
Jacek Piszczek jest znanym szkoleniowcem w regionie krakowskim i dobrym kolegą znanego na Podkarpaciu, Marcina Jałochy. Obaj trenerzy mają podobne metody szkoleniowe. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij