2020-10-19 10:54:23

Szymon Szydełko: Cieszę się, że było dobre podejście od pierwszej minuty

Stal Stalowa Wola w niedzielne popołudnie pokonała u siebie Stal Kraśnik. Dublet ustrzelił Michał Fidziukiewicz. Zobaczcie jak to spotkanie podsumował szkoleniowiec gospodarzy.

-Wygrywamy 2:0 po bardzo dobrej pierwszej połowie i drugiej w której za wszelką cenę chcieliśmy zachować ten wynik, nie stworzyć sobie nerwowej sytuacji, jak to miało miejsce w środę. Nie ukrywam, że zespół był w trudnej sytuacji, jeżeli chodzi o przygotowanie do dzisiejszego meczu. Mieliśmy dużo swoich problemów i musieliśmy się wyzbierać do kupy - powiedział Szymon Szydełko po meczu ze Stalą Kraśnik.

-Cieszę się, że to się udało, że było dobre podejście od pierwszej minuty do spotkania, że zawodnicy byli w stanie grać wysokim pressigniem do 85. minuty. Nie ukrywam, ze zabrakło mi tutaj takiej, szczególnie w drugiej połowie, spokojniejszej gry. w defensywie. Chcieliśmy za wszelką cenę zamknąć wynik, troszkę się otwieraliśmy i robiło się nerwowo - dodał opiekun Stali Stalowa Wola.

-Dobrze, że wygralśmy ten mecz 2-0, nie stworzyliśmy sobie nerwówki w postaci bramki dla przeciwnika, żeby czasem nie powtórzyło się to, co się wydarzyło w środę, co siedzi w nas wszystkich fo dziś bardzo głęboko - kontynuował popularny "Szuwar"

Pełny dwugłos trenerski po meczu Stali Stalowa Wola ze Stalą Kraśnik zrealizowany przez StalTV jest dostępny poniżej.