https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-19 13:03:53

Klasa O Jarosław: LKS Skołoszów nadal na czele, MKS Kańczuga stracił drugą bramkę [Podsumowanie 14. kolejki]

fot. Adrianna Popkiewicz
fot. Adrianna Popkiewicz
Za nami już czternasta seria gier w jarosławskiej okręgówce. Ekipa ze Skołoszowa w sobotę bez większych problemów ograła zespół z Orłów. Drużyna z Kańczugi straciła drugiego gola w trwających rozgrywkach. Co jeszcze się wydarzyło? O tym przeczytacie w podsumowaniu 14. kolejki klasy O Jarosław.
 
LKS Skołoszów bez większych problemów pokonał GKS Orły. Podopieczni Łukasza Laski wbili swoim rywalom trzy gole i umocnili się na pozycji lidera rozgrywek. Gospodarze na prowadzenie wyszli tuż przed przerwą, a do siatki trafił Kamil Buczkowski. Po zmianie stron padły jeszcze trzy bramki, a ich autorami byli Paweł Czerwiński oraz Wojciech Pilawa.
 
Drugi Czuwaj Przemyśl podzielił się punktami z KS-em Szówsko. Miejscowi na prowadzenie wyszli już w 7. minucie, a do siatki trafił Bernard Ciurko. Harcerzyki ruszyły do odrabiania strat, a kolejna bramka padła po ponad dwudziestu minutach za sprawą Macieja Sanockiego. Po chwili było już 1-2, a z gola cieszył się Mateusz Świst. W meczu padła jeszcze jedna bramka, a jej autorem w 72. minucie był Arkadiusz Lichończak.
 
MKS Kańczuga w wyjazdowym meczu z Granicą Stubno stracił dopiero drugą bramkę w trwających rozgrywkach. Tak, dobrze czytacie, Adrian Przewrocki wpuścił dopiero dwa gole, a w niedzielę jego serię sześciu meczów z czystym kontem przerwał Adrian Styś, który strzelił w 55. minucie na 1-1. Wcześniej natomiast wynik otworzył Kamil Borcz. Rezultat już nie uległ zmianie, a obie ekipy po końcowym gwizdku dopisały sobie po oczku.
 
Fenix Leszno bez większych problemów pokonał Motor Grochowce. Czterokrotnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Głuszko, a ponadto do siatki trafiali Dominik Kuszaj oraz Adrian Kiełbasa dla ekipy z Leszna, a także Mateusz Szor dla Motoru. Warto także wspomnieć, że pierwsze zwycięstwo w jarosławskiej okręgówce odniósł Zryw Młodów, który pokonał San Gorzyce 2-1.
 
 
1-0 Kamil Buczkowski (43)
2-0 Paweł Czerwiński (73)
3-0 Wojciech Pilawa (89)
 

Wyniki meczów 14. kolejki:

 

Tabela klasy O Jarosław:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

MKS 2020-10-19 18:29:08 3 0

W bramce Kańczuga broni Adrian Przewrocki

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij