2020-10-19 15:54:00

Artur Skowronek, trener Wisły Kraków: Gratuluję chłopakom, że potrafili zbudować drużynę

Artur Skowronek był zadowolony ze zwycięstwa nad PGE FKS Stalą Mielec. (fot. Stal Mielec)
Artur Skowronek był zadowolony ze zwycięstwa nad PGE FKS Stalą Mielec. (fot. Stal Mielec)
PGE FKS Stal Mielec przegrała aż 0-6 z Wisłą Kraków. Posłuchajcie co powiedział Artur Skowronek, który w przeszłości był szkoleniowcem "Biało-niebieskich", a obecnie prowadzi "Białą Gwiazdę".
 
- Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Dużo rzeczy było pod naszą kontrolą. Cieszę się, że piłkarze byli bardzo mocno zdyscyplinowani w tym co na codzień robimy. To wszystko przyniosło efekt w postaci bardzo fajnego przełamania. Ja w tę drużynę cały czas wierzę i wiem, że są tutaj duże możliwości. Chcę pogratulować chłopakom, że kolejny raz zbudowali drużynę. Nie obserwowali tych problemów, które dotykają nas dookoła, tylko tworzą jeden team, który ma jeden wspólny cel - powiedział Artur Skowronek po meczu z PGE FKS Stalą Mielec.
 
 
- Byliśmy na boisku jednością. Było dużo dobrego, zorganizowanego presingu i odbiorów i po przechwytach mieliśmy dużo fajnego ataku pozycyjnego. Tak to sobie wszystko zakładaliśmy. Podkreślę to jeszcze raz. Gratuluję piłkarzom aspektów mentalnych, które są zawsze bazą do tego, żeby wygladać dobrze jakościowo na boisku - zakończył szkoleniowiec Wisły Kraków.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij