https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-19 13:27:00

Valeri Sokolenko podziękował za pracę w KS Wiązownica. Zostaje w klubie w roli piłkarza

Valeri Sokolenko był trenerem KS Wiązownica przez ostatnie trzy lata. (fot. archiwum)
Valeri Sokolenko był trenerem KS Wiązownica przez ostatnie trzy lata. (fot. archiwum)
Valeri Sokolenko po ponad trzech latach przestał być trenerem KS Wiązownica. Były trener podziękował wszystkim za ten czas na swoim facebooku.
 
Valerii Sokolenko zrezygnował z funkcji trenera KS Wiązownica po kompromitującej porażce 1-8 z Wólczanką Wólka Pełkińska w okręgowym Pucharze Polski. Wczoraj na swoim facebookowym profilu podziękował za okres pracy w ekipie z Wiązownicy.
 
Dziękuję za emocje, które wspólnie przeżyliśmy na naszym stadionie i w naszym Klubie. Dziękuję Presesowi za zaufanie, za wiarę we mnie i za wyrozumialość w trudnych chwilach. Dziękuję chłopakom i moim asystentom Krzysztofowi Romanow i Marcinowi Lasce za zaangażowanie na  treningach i na meczach, bez Was nie było by takich wyników. Dziękuję każdej osobie związanej z Klubem - napisał były już opiekun KS Wiązownica.
 
Sokolenko był trenerem ekipy z Wiązownicy przez 1034 dni. W tym czasie zespół pod jego wodzą rozegrał 131 spotkań. Ekipa spod Jarosławia wygrał 66 meczów i odniosła 41 porażek. Natomiast 24 mecze kończyły się remisem. Największym sukcesem 38-letniego szkoleniowca był historyczny awans do 3 ligi oraz udział w finale okręgowego Pucharu Polski.
 
- Było wiele fajnych chwil przeżytych razem, ale przyszedł moment żeby zrobić przerwę i przeanalizować ten czas oraz zresetować się i wrócić mocniejszym i mądrzejszym! - pisze Valeri Sokolenko.
 
Wiemy już, że nowym opiekunem beniaminka 3 ligi będzie Jacek Piszczek. Więcej TUTAJ. Natomiast Valeri Sokolenko zostaje w KS Wiązownica w roli piłkarza. Ciekawe jak będzie układała się współpraca byłego szkoleniowca z Piszczkiem? Jest to bowiem niecodzienna sytuacja, żeby trener po rezygnacji zostawał w klubie w innej roli.
 

1034 dni, 131 mecz w roli Trenera, 66 wygranych, 24 remisy i 41 przegranych, bilans bramkowy 260-180. Historyczny awans...

Opublikowany przez Valeriego Sokolenkę Niedziela, 18 października 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij