https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-19 16:17:00

Maciej Serafiński, trener PGE FKS Stali Mielec: Mogę jedynie przeprosić kibiców

Maciej Serafiński był zdruzgotany po porażce PGE FKS Stali Mielec z Wisłą Kraków aż 0-6. (fot. Stal Mielec)
Maciej Serafiński był zdruzgotany po porażce PGE FKS Stali Mielec z Wisłą Kraków aż 0-6. (fot. Stal Mielec)
PGE FKS Stal Mielec skompromitowała się w meczu z Wisłą Kaków. Piłkarze "Biało-niebieskich" przegrali 0-6. Zobaczcie co po meczu powiedział Maciej Sefafiński, który w tym meczu zastąpił Dariusza Skrzypczaka na ławce trenerskiej.
 
- Bardzo trudno jest skomentować ten mecz. W najgorszym koszmarze nie miałem takiego scenariusza i takiego przebiegu tego meczu. Mogę jedynie przeprosić kibiców za to co się tutaj wydarzyło i zapewnić, że to ulegnie poprawie. Chcę zapewnić, że będziemy grać lepiej oraz, że utrzymamy się w Ekstraklasie. W zasadzie to tyle, jeśli chodzi o ten mecz - powiedział Maciej Serafiński po kompromitującej porażce PGE FKS Stali Mielec z Wisłą Kraków.
 
Co jest większym zmartwieniem drużyny przed kolejnymi meczami? Fatalna gra w obronie czy brak spójnych akcji w ataku? - Myślę, że musimy pracować nad grą w obronie i nad tym jak gramy w ataku. Oba elementy są do poprawy - zakończył szkoleniowiec, który zastępował w tym meczu Dariusza Skrzypczaka.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij