2020-10-20 10:54:00

TRANSMISJA NA ŻYWO: Dziś odbędzie się pogrzeb ks.Tomasza Blicharza [WIDEO]

fot.diecezja rzeszowska
fot.diecezja rzeszowska
17 pażdziernika w sobotę rano otrzymaliśmy smutną informację, 38-letni ksiądz Tomasz Blicharz zmarł w szpitalu w Łańcucie. Dziś odbędzie się jego pogrzeb w Cmolasie.
 
Ksiądz Tomasz Blicharz miał zaledwie 38 lat, był wikariuszem w parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Zaczerniu. Jego pogrzeb odbędzie się dziś o godz. 12:30.
 
Ksiądz Tomasz był zaangażowany w życie sportowe. W czasie okresu letniego pomagał zawodnikom z Klubu Sportowego Zaczernie na trawie, a w okresie zimowym dokładał swoją cegiełkę do swjego klubu KS Zaczernie Futsal Team.
 
"Dalej nie potrafimy zebrać myśli i pogodzić się z informacją, którą otrzymaliśmy w godzinach porannych. Jeszcze niedawno snuliśmy plany i dyskutowaliśmy o nadchodzących rozgrywkach halowych." - pisali w sobotę zawodnicy KS Zaczernie Futsal Team
 
Wszyscy dziś są pogrążeni w wielkiej żałobie, odszedł od nas wspaniały duszpasterz, sportowiec a przede wszystkim niezwykły człowiek.
 
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
Ks. Jan Twardowski
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Rzeszów 2020-10-20 10:59:19

Okaż Mu Boże Miłosierdzie Swoje Według Litości Serca Jezusowego i Wprowadź Do Nieba.

ask 2020-10-20 12:10:10

Czemu umarł?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij