http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-10-20 12:07:25

2 liga: Rezerwy Śląska Wrocław rozbiły Stal Rzeszów [Podsumowanie 9. kolejka]

fot. Stal Rzeszów
fot. Stal Rzeszów
Za nami dziewiąta seria gier na drugoligowym froncie, Nasz jedyny przedstawiciel na tym szczeblu, w sobotę wysoko przegrał z beniaminkiem. Hutnik Kraków natomiast wrócił na Suchę Stawy i pewnie pokonał Skrę. Oto podsumowanie 9. kolejki 2 ligi.
 
Stal Rzeszów w sobotnie popołudnie liczyła na przełamanie w meczu z rezerwami Śląska Wrocław. Spotkanie odbyło się bez udziału publiki. Podopieczni Piotra Jawnego rozbili biało-niebieskich aż 0-3. Dublet na swoim koncie zapisał Sebastian Bergier, a ponadto do siatki trafił także Rafał Makowski.
 
Hutnik Kraków wrócił na Suche Stawy i okrasił to wygraną nad Skrą Częstochowa. Zespół dowodzony przez Leszka Janiczaka na prowadzenie wyszedł w 55. minucie po golu Krzysztofa Świątka. 180 sekund później było już 2-0, a na listę strzelców wpisał się Dawid Linca. W meczu padły jeszcze dwa gole, a zdobywali je Kamil Sobala dla Hutnika oraz Piotr Nocoń z rzutu karnego dla Skry.
 
Co jeszcze się wydarzyło w minionej kolejce? Prowadzony przez Janusza Niedźwiedzia Górnik Polkowice rozbił Znicz Pruszków. Efektowną wygraną popisała się także Chojniczanka Chojnice, która grała z KKS-em 1925 Kalisz. Ponadto komplet oczek zainkasowały Olimpia Grudziądz oraz Wigry Suwałki
 
 
0-1 Rafał Makowski (27)
0-2 Sebastian Bergier (56-rzut karny)
0-3 Sebastian Bergier (59)
 

Wyniki meczów 9. kolejki 2 ligi:

 

Tabela 2 ligi:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij