https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-20 20:17:26

Zaległe mecze 3 ligi gr. IV ponownie przełożone

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Jutro miały odbyć się zaległe mecze w 3 lidze gr. IV. Jak się okazuje, te nie dojdą do skutku, o czym poinformował na swojej stronie Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.
 
Mecze Jutrzenki Giebułtów z rezerwami Korony Kielce oraz Podhala Nowy Targ z Podlasiem Biała Podlaska nie odbędą się jutro, jak to było planowane. Świętokrzyski ZPN na swojej stronie opublikował pisma, informujące o zaistniałej sytuacji. Nowy termin zawodów zostanie ustalony niebawem.
 
Jak czytamy, mecz Szarotek z Podlasiem nie odbędzie się na wniosek ekipy z Białej Podlaskiej. Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach po zapoznaniu się z informacjami przesłanymi przez biało-zielono-żółto-czerwonych dotyczącymi planowanych w dniu 20.10.2020 r. badań wymazowych pięciu zawodników, u których wystąpiły objawy sugerujące zakażenie SARS-CoV-2 postanowił odwołać zawody.
 
Jeśli chodzi natomiast o potyczkę Jutrzenki z drugim garniturem złocisto krwistych, to decyzja o jej przełożeniu podjęta została po zapoznaniu się z informacjami przesłanymi przez Koronę. Wykonane badania wymazowe w dniu 19.10.2020 r., wykazały pozytywny wynik na SARS-CoV-2 u przedstawiciela sztabu szkoleniowego kieleckiego klubu.
 
Nowy termin meczu zostanie ustalony po dostarczeniu przez Koronę wyników przeprowadzonych badań w dniu 23.10.2020 roku na posiedzeniu Wydziału Gier ŚZPN w Kielcach. Jeśli chodzi zaś o starcie Podhala z Podlasiem, to jego nowy termin także zostanie ustalony posiedzeniu w najbliższy piątek.
 
Poniżej prezentujemy pisma udostępnione przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij