https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-21 16:47:03

Mecz Podlasia Biała Podlaska z Wisłą Sandomierz przełożony. Pięć przypadków w bialskiej ekipie

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Spotkanie bialskiej drużyny w Sandomierzu, które było planowane na najbliższą sobotę, nie dojdzie do skutku. Zespół Podlasia został objęty kwarantanną.
 
Niedzielny mecz Wisły Sandomierz z Podlasiem Biała Podlaska nie dojdzie do skutku. Jak poinformował oficjalny fanpage biało-zielono-żółto-czerwonych, w drużynie zostało odnotowanych pięć przypadków. Klub poinformował, że w związku z zaistniałą sytuacją, drużyna została skierowana na 10-dniową kwarantannę.
 
Przypomnijmy, wczoraj informowaliśmy o przełożeniu meczu z Podhalem Nowy Targ, który pierwotnie odbyć miał się dziś. Klub z Białej Podlaskiej poinformował, że kilku zawodników miało objawy, a dziś okazało się, że kilka próbek dało wynik pozytywny. Nowe terminy zawodów zostaną ustalone zapewne na piątkowym posiedzeniu Wydziału Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij