2020-10-21 18:00:34

Heiro Rzeszów pokonało rezerwy Resovii i awansowało do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski

fot. Heiro Rzeszów
fot. Heiro Rzeszów
Dziś zostały rozegrane pucharowe derby Rzeszowa. Doskonale znane z boisk halowych Heiro, skromnie pokonało rezerwy pierwszoligowca i awansowało kolejnej rundy.
 
Heiro Rzeszów w meczu IV rundy Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu Rzeszów-Dębica podejmowało czwartoligowe rezerwy Resovii. Faworytem dzisiejszego starcia z pewnością były Pasiaki, ale jak wiadomo, derby rządzą się swoimi prawami. Tak też było w tym przypadku, a po końcowym gwizdku nastała wielka radość w szeregach Podkarpackich Dzików.
 
Gospodarze, znani głównie z halowych boisk, chcieli sprawić niespodziankę w starciu z wyżej notowanym rywalem. Spotkanie było rozgrywane bez udziału publiczności, a w nim padła tylko jedna bramka. Jej strzelcem okazał się Krzysztof Głowacz, który w 32. minucie umieścił piłkę w siatce. Drugi garnitur naszego jedynego pierwszoligowca, próbował jeszcze odrobić straty, ale wynik nie uległ już zmianie.
 
Heiro Rzeszów - Resovia II 1-0 (1-0)
 
1-0 Krzysztof Głowacz (32)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij