https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-10-21 15:43:00

Wilki Krosno rozliczyły się z zawodnikami. Będzie oświetlenie na stadionie w Krośnie?

Wilki Krosno rozliczyły się ze wszystkimi zawodnikami. (fot. Wilki Krosno)
Wilki Krosno rozliczyły się ze wszystkimi zawodnikami. (fot. Wilki Krosno)
Wilki Krosno rozliczyły się ze wszystkimi zawodnikami za sezon 2020. Beniaminek eWinner 1 ligi jest gotowy na audyt PZM. W kolejnym sezonie stadion przy ul. Legionów 6 w Krośnie będzie musiał mieć oświetlenie.
 
Wilki Krosno wygrały wszystkie mecze w 2 lidze żużlowej w sezonie 2020 i awansowały do eWinner 1 ligi. Klub z Krosna pochwalił się dziś, że rozliczył się ze wszystkimi zawodnikami.
 
- Stabilność finansowa i dokonywanie regularnych płatności wobec zawodników to priorytet w naszej strategii. Zawodnicy mieli regulowane wszystkie faktury tuż po ich wystawieniu. Tak było przez cały sezon, mieli zatem pełny komfort pod każdym względem. Podkreślę, że chodzi tu zarówno o rozliczenia kontraktów PZM, jak i wszelkich innych finansowych zobowiązań - powiedział Grzegorz Leśniak, prezes klubu.
 
- Zamknęliśmy sezon na zero i to nas bardzo cieszy. Nie było to łatwe zadanie, bowiem zespół wygrywał bardzo wysoko. Mamy imponującą średnią za ten sezon. Wielokrotnie do zapłaty było ponad 70 punktów uwzględniając bonusy. To potężne koszty, ale życzyłbym sobie by Wilki zawsze wygrywały. Dzięki wsparciu urzędu miasta i naszych partnerów oraz rzecz jasna kibiców mamy w pełni rozliczony z zawodnikami sezon 2020. Z innymi kontrahentami rozliczamy się również na bieżąco - dodaje szef Wilków.
 
W związku z awansem do eWinner 1 ligi klub jest zobligowany do renowacji stadionu przy ul. Legionów 6 w Krośnie. Na zapleczu Ekstraligi wymagane jest oświetlenie obiektu. - Wilki spokojne czekają na audyt PZM. Tuż po audycie ruszy z kolei proces licencyjny do eWinner 1. Ligi na sezon 2021. Ostatnio rada miasta Krosna zapisała w budżecie środki na wykonanie oświetlenia toru żużlowego i płyty boiska piłkarskiego na stadionie przy Legionów 1. Według założeń maszty mają być gotowe w marcu przyszłego roku. Posiadanie stosownego oświetlenia toru to wymóg regulaminowy PZM by klub otrzymał licencję na udział w eWinner 1. Lidze. Rozgrywki bezpośredniego zaplecza PGE Ekstraligi transmitowane są na platformie Canal Plus - czytamy na oficjalnej stronie Wilków Krosno.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij