https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-21 17:45:48

Niespodzianka w Okręgowym Pucharze Polski! Jedność Niechobrz pokonała Izolator Boguchwała

fot. archiwum
fot. archiwum
Zespół z Boguchwały nie tak wyobrażał sobie wyprawę do Niechobrza. Niżej notowany rywal w meczu z czwartoligowcem pokazał charakter i awansował do kolejnej rundy.
 
Izolator Boguchwała na mecz z Jednością Niechobrz jechał z jasnym celem, a mianowicie awansem do kolejnej rundy. Czwarta drużyna rzeszowskiej okręgówki, chciała natomiast sprawić niespodziankę i pokrzyżować plany Izolacji. Spotkanie było szczególne dla jednych i drugich, bowiem były to derby gminy Boguchwała.
 
Gole zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie nie padły, co można już było uznać za sporą niespodziankę. Zwycięzcę dzisiejszej potyczki musiał więc wyłonić konkurs rzutów karnych. Te jak się okazało, lepiej wykonywali gracze z Niechobrza, którzy w serii jedenastek wygrali 4-2.
 
Jedność Niechobrz - Izolator Boguchwała 0-0, k. 4-2

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-10-21 21:25:06 4 3

Z taką grą nie wróżę Jedności awansu. Drużyna o klasę gorsza od Izolatora. Wynik zawdzięczają tak naprawdę dobrej postawie swojego bramkarza oraz indolencji i braku pełnego zaangażowania zawodników Izo.

Do anonim 2020-10-22 17:31:39 3 1

Jedność zagrała dobry mecz w obronie czekając na swoje szanse w kontrakatach i swoje sytuację miała, w meczu z rywalem grającym o klasę wyżej raczej nie pójdzie na wymianę. Fakt izolator więcej miał z gry ale nie zawsze posiadanie piłki idzie w parze z wynikiem pozdrawiam Cie

~anonim 2020-10-22 17:41:57 1 0

Jak widać posiadanie piłki nie miało wpływu na wynik końcowy. Chłopaki z Niechobrza zagrali bardzo ambitnie, w Izolacji brakło skuteczności i chyba trochę większego zaangażowania. Gratulację. Pozdro.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij