https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-20 12:33:00

Oficjalnie: Bożidar Czorbadżijski nowym piłkarzem PGE FKS Stali Mielec!

Czy Bożidara Czorbadżijski poprawi jakość gry PGE FKS Stali Mielec w defensywie?
Czy Bożidara Czorbadżijski poprawi jakość gry PGE FKS Stali Mielec w defensywie?
PGE FKS Stal Mielec pozyskała Bożidara Czorbadżijskiego. To 25-letni środkowy obrońca pochodzący z Bułgarii. Ostatnio był związany z CSKA Sofia.
 
Bożidar Czorbadżijski (org. Bozhidar Chorbadzhiyskizostał nowym zawodnikiem PGE FKS Stali Mielec. Ten transfer to nie jest pokłosie ostatniej porażki z Wisłą Kraków, bowiem 25-latek z klubem z Mielca był łączony już wcześniej o czym informowaliśmy w artykule: "PGE FKS Stal Mielec pozyska Bożidara Czorbadżijskiego".
 
25-letni Bułgar to środkowy obrońca, który jest obunożny i ma 195 cm wzrostu. Czorbadżijski jest wychowankiem ZSKA Sofia. W swojej karierze grał również w PFK Dobrudzha Dobrich oraz rumuńskim FCSB, które jest spadkobiorcą dawnej Steaua Bukareszt. Ponadto ma za sobą debiut w reprezentacji Bugarii. 6 września 2016 roku zagrał w wygranym 4-3 meczu z Luksemburgiem w eliminacjach do Mistrzostw Świata.

Bożidar Czorbadżijski z "Biało-niebieskimi" podpisał dwuletni kontrakt. W ekipie prowadzonej przez Dariusza Skrzypczaka będzie występował z numerem 4.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij