https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


Statystyki meczu: WKS Kurzyna - Grabniak Hucisko

Zobacz też: Terminarze Statystyki

5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-09-01, godz. 16:00

WKS Kurzyna

0

Grabniak Hucisko

2

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-05-21 WKS Kurzyna 2 - 0 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-09-18 Grabniak Hucisko 0 - 4 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-05-01 Grabniak Hucisko 2 - 0 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-08-30 WKS Kurzyna 7 - 1 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-05-17 Grabniak Hucisko 2 - 1 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-09-21 WKS Kurzyna 1 - 3 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-05-11 Grabniak Hucisko 8 - 0 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-09-01 WKS Kurzyna 0 - 2 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-06-16 WKS Kurzyna 1 - 0 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-10-28 Grabniak Hucisko 1 - 1 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-05-27 Grabniak Hucisko 2 - 2 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-10-09 Grabniak Hucisko 0 - 2 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-04-17 Grabniak Hucisko 1 - 0 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-08-22 WKS Kurzyna 1 - 3 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-05-09 WKS Kurzyna 2 - 0 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2009-09-06 Grabniak Hucisko 1 - 3 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Tanew Wólka Tanewska 3 - 2 SKS Racławice
KS Majdan Łętowski 2 - 0 Orzeł Glinianka
Jaruga Bieliniec 2 - 4 KS Jarocin
WKS Kurzyna 0 - 2 Grabniak Hucisko
Jutrzenka Kopki 7 - 0 * Milenium Bieliny

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Jarocin 19 53 17 2 0 90 18 72
2 Jaruga Bieliniec 20 38 12 2 6 48 32 16
3 Czarni Sójkowa 19 37 12 1 6 63 30 33
4 KS Majdan Łętowski 19 33 11 0 8 52 36 16
5 Tanew Wólka Tanewska 20 33 10 3 7 70 43 27
6 SKS Racławice 20 31 10 1 9 51 38 13
7 Jutrzenka Kopki 20 31 10 1 9 57 56 1
8 Grabniak Hucisko 20 23 7 2 11 39 47 -8
9 Orzeł Glinianka 20 21 7 0 13 28 55 -27
10 WKS Kurzyna 20 12 4 0 16 28 101 -73
11 Milenium Bieliny 17 3 1 0 16 13 83 -70
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka