https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Tanew Wólka Tanewska - WKS Kurzyna

Zobacz też: Terminarze Statystyki

10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-10-06, godz. 15:00

Tanew Wólka Tanewska

12

WKS Kurzyna

0

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-06-03 Tanew Wólka Tanewska 6 - 0 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-10-02 WKS Kurzyna 0 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-06-19 WKS Kurzyna 1 - 4 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-10-25 Tanew Wólka Tanewska 3 - 2 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-05-01 Tanew Wólka Tanewska 6 - 0 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-09-07 WKS Kurzyna 0 - 5 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-06-15 WKS Kurzyna 1 - 10 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-10-06 Tanew Wólka Tanewska 12 - 0 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-05-30 Tanew Wólka Tanewska 9 - 1 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-10-07 WKS Kurzyna 0 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-06-10 WKS Kurzyna 2 - 5 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-10-30 Tanew Wólka Tanewska 3 - 2 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-05-15 WKS Kurzyna 1 - 4 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-09-12 Tanew Wólka Tanewska 1 - 1 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-05-02 Tanew Wólka Tanewska 3 - 2 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2009-08-30 WKS Kurzyna 0 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Orzeł Glinianka 4 - 1 Grabniak Hucisko
SKS Racławice ? - ? Milenium Bieliny
Czarni Sójkowa 3 - 0 Jutrzenka Kopki
Tanew Wólka Tanewska 12 - 0 WKS Kurzyna
KS Majdan Łętowski 1 - 3 Jaruga Bieliniec

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Jarocin 19 53 17 2 0 90 18 72
2 Jaruga Bieliniec 20 38 12 2 6 48 32 16
3 Czarni Sójkowa 19 37 12 1 6 63 30 33
4 KS Majdan Łętowski 19 33 11 0 8 52 36 16
5 Tanew Wólka Tanewska 20 33 10 3 7 70 43 27
6 SKS Racławice 20 31 10 1 9 51 38 13
7 Jutrzenka Kopki 20 31 10 1 9 57 56 1
8 Grabniak Hucisko 20 23 7 2 11 39 47 -8
9 Orzeł Glinianka 20 21 7 0 13 28 55 -27
10 WKS Kurzyna 20 12 4 0 16 28 101 -73
11 Milenium Bieliny 17 3 1 0 16 13 83 -70
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka