Statystyki meczu: Tanew Wólka Tanewska - WKS Kurzyna

Zobacz też: Terminarze Statystyki

12. kolejka - klasa B3 Stalowa Wola
2011-10-30, godz. 14:00

Tanew Wólka Tanewska

3

WKS Kurzyna

2

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-06-03 Tanew Wólka Tanewska 6 - 0 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-10-02 WKS Kurzyna 0 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-06-19 WKS Kurzyna 1 - 4 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-10-25 Tanew Wólka Tanewska 3 - 2 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-05-01 Tanew Wólka Tanewska 6 - 0 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-09-07 WKS Kurzyna 0 - 5 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-06-15 WKS Kurzyna 1 - 10 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-10-06 Tanew Wólka Tanewska 12 - 0 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-05-30 Tanew Wólka Tanewska 9 - 1 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-10-07 WKS Kurzyna 0 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-06-10 WKS Kurzyna 2 - 5 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-10-30 Tanew Wólka Tanewska 3 - 2 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-05-15 WKS Kurzyna 1 - 4 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-09-12 Tanew Wólka Tanewska 1 - 1 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-05-02 Tanew Wólka Tanewska 3 - 2 WKS Kurzyna Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2009-08-30 WKS Kurzyna 0 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

KS Majdan Łętowski 6 - 0 Grabniak Hucisko
Orzeł Glinianka 5 - 3 Jaruga Bieliniec
Tanew Wólka Tanewska 3 - 2 WKS Kurzyna
Milenium Bieliny 2 - 5 Jutrzenka Kopki
Stal II Stalowa Wola 1 - 1 Czarni Sójkowa
Retman Ulanów 4 - 2 KS Groble
KS Koziarnia 1 - 8 Sokół II Nisko

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Retman Ulanów 26 67 22 1 3 85 19 66
2 KS Groble 26 62 20 2 4 91 24 67
3 Jutrzenka Kopki 26 56 18 2 6 93 43 50
4 Sokół II Nisko 26 50 16 2 8 91 51 40
5 KS Majdan Łętowski 26 42 13 3 10 58 49 9
6 Czarni Sójkowa 26 38 11 5 10 47 37 10
7 Grabniak Hucisko 26 35 10 5 11 52 61 -9
8 Tanew Wólka Tanewska 26 33 9 6 11 56 57 -1
9 Orzeł Glinianka 26 33 10 3 13 56 66 -10
10 Jaruga Bieliniec 26 26 8 2 16 46 78 -32
11 KS Koziarnia 26 24 6 6 14 34 89 -55
12 WKS Kurzyna 26 20 6 2 18 41 72 -31
13 Milenium Bieliny 26 18 5 3 18 37 89 -52
14 Stal II Stalowa Wola 26 18 4 6 16 35 87 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka