https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


Statystyki meczu: Tanew Wólka Tanewska - Czarni Sójkowa

Zobacz też: Terminarze Statystyki

17. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-05-18, godz. 14:00

Tanew Wólka Tanewska

4

Czarni Sójkowa

4

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-06-20 Tanew Wólka Tanewska 4 - 0 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2020-11-08 Czarni Sójkowa 2 - 3 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-10-27 Tanew Wólka Tanewska 1 - 1 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-06-12 Tanew Wólka Tanewska 2 - 0 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-10-18 Czarni Sójkowa 4 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-05-31 Tanew Wólka Tanewska 0 - 2 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-10-05 Czarni Sójkowa 6 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-05-18 Tanew Wólka Tanewska 4 - 4 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-09-08 Czarni Sójkowa 6 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-06-02 Czarni Sójkowa 1 - 4 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-10-14 Tanew Wólka Tanewska 1 - 2 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-06-03 Czarni Sójkowa 3 - 0 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-10-16 Tanew Wólka Tanewska 3 - 1 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-05-09 Czarni Sójkowa 1 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2009-09-06 Tanew Wólka Tanewska 2 - 2 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

WKS Kurzyna 1 - 7 KS Jarocin
Jaruga Bieliniec 1 - 2 Orzeł Glinianka
KS Majdan Łętowski 3 - 1 SKS Racławice
Tanew Wólka Tanewska 4 - 4 Czarni Sójkowa
Jutrzenka Kopki 2 - 2 Grabniak Hucisko

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Jarocin 19 53 17 2 0 90 18 72
2 Jaruga Bieliniec 20 38 12 2 6 48 32 16
3 Czarni Sójkowa 19 37 12 1 6 63 30 33
4 KS Majdan Łętowski 19 33 11 0 8 52 36 16
5 Tanew Wólka Tanewska 20 33 10 3 7 70 43 27
6 SKS Racławice 20 31 10 1 9 51 38 13
7 Jutrzenka Kopki 20 31 10 1 9 57 56 1
8 Grabniak Hucisko 20 23 7 2 11 39 47 -8
9 Orzeł Glinianka 20 21 7 0 13 28 55 -27
10 WKS Kurzyna 20 12 4 0 16 28 101 -73
11 Milenium Bieliny 17 3 1 0 16 13 83 -70
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka