https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Tanew Wólka Tanewska - LZS Bieliniec

Zobacz też: Terminarze Statystyki

20. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-06-19, godz. 14:00

Tanew Wólka Tanewska

3

Jaruga Bieliniec

0

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-06-11 Tanew Wólka Tanewska 3 - 0 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-10-09 Jaruga Bieliniec 1 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-05-08 Tanew Wólka Tanewska 8 - 3 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-09-06 Jaruga Bieliniec 1 - 3 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-06-21 Jaruga Bieliniec 3 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-10-26 Tanew Wólka Tanewska 1 - 0 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-06-19 Tanew Wólka Tanewska 3 - 0 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-09-29 Jaruga Bieliniec 1 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-05-01 Tanew Wólka Tanewska 0 - 2 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-09-02 Jaruga Bieliniec 6 - 0 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-06-17 Tanew Wólka Tanewska 7 - 1 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-11-06 Jaruga Bieliniec 1 - 0 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-06-11 Jaruga Bieliniec 1 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-10-10 Tanew Wólka Tanewska 1 - 0 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-06-13 Jaruga Bieliniec 3 - 3 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2009-10-31 Tanew Wólka Tanewska 2 - 1 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Czarni Sójkowa 9 - 1 WKS Kurzyna
SKS Racławice 5 - 1 Jutrzenka Kopki
Orzeł Glinianka 3 - 2 Milenium Bieliny
KS Jarocin 4 - 2 Grabniak Hucisko
Tanew Wólka Tanewska 3 - 0 Jaruga Bieliniec

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Jarocin 19 53 17 2 0 90 18 72
2 Jaruga Bieliniec 20 38 12 2 6 48 32 16
3 Czarni Sójkowa 19 37 12 1 6 63 30 33
4 KS Majdan Łętowski 19 33 11 0 8 52 36 16
5 Tanew Wólka Tanewska 20 33 10 3 7 70 43 27
6 SKS Racławice 20 31 10 1 9 51 38 13
7 Jutrzenka Kopki 20 31 10 1 9 57 56 1
8 Grabniak Hucisko 20 23 7 2 11 39 47 -8
9 Orzeł Glinianka 20 21 7 0 13 28 55 -27
10 WKS Kurzyna 20 12 4 0 16 28 101 -73
11 Milenium Bieliny 17 3 1 0 16 13 83 -70
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka