Statystyki meczu: Tanew Wólka Tanewska - Jaruga Bieliniec

Zobacz też: Terminarze Statystyki

17. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-06-11, godz. 17:00

Tanew Wólka Tanewska

3

Jaruga Bieliniec

0

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-06-11 Tanew Wólka Tanewska 3 - 0 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-10-09 Jaruga Bieliniec 1 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-05-08 Tanew Wólka Tanewska 8 - 3 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-09-06 Jaruga Bieliniec 1 - 3 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-06-21 Jaruga Bieliniec 3 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-10-26 Tanew Wólka Tanewska 1 - 0 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-06-19 Tanew Wólka Tanewska 3 - 0 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-09-29 Jaruga Bieliniec 1 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-05-01 Tanew Wólka Tanewska 0 - 2 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-09-02 Jaruga Bieliniec 6 - 0 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-06-17 Tanew Wólka Tanewska 7 - 1 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-11-06 Jaruga Bieliniec 1 - 0 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-06-11 Jaruga Bieliniec 1 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-10-10 Tanew Wólka Tanewska 1 - 0 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-06-13 Jaruga Bieliniec 3 - 3 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2009-10-31 Tanew Wólka Tanewska 2 - 1 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Grabniak Hucisko 7 - 2 Jutrzenka Kopki
WKS Kurzyna 3 - 2 LZS Żabno
Milenium Bieliny 1 - 5 Orzeł Glinianka
SKS Racławice 12 - 0 KS Majdan Łętowski
Tanew Wólka Tanewska 3 - 0 Jaruga Bieliniec

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tanew Wólka Tanewska 18 51 17 0 1 89 7 82
2 SKS Racławice 18 51 17 0 1 101 17 84
3 LZS Żabno 18 37 12 1 5 66 23 43
4 Jutrzenka Kopki 18 28 9 1 8 58 48 10
5 Jaruga Bieliniec 18 26 8 2 8 48 31 17
6 WKS Kurzyna 18 17 5 2 11 27 56 -29
7 Orzeł Glinianka 18 17 5 2 11 28 58 -30
8 Grabniak Hucisko 18 15 5 0 13 32 93 -61
9 KS Majdan Łętowski 18 15 4 3 11 28 67 -39
10 Milenium Bieliny 18 7 2 1 15 17 94 -77
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka