Statystyki meczu: Jaruga Bieliniec - Jutrzenka Kopki

Zobacz też: Terminarze Statystyki

12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-05-03, godz. 13:00
Walkower dla Jaruga Bieliniec

Jaruga Bieliniec

3

Jutrzenka Kopki

0
35'

Krystian Wójtowicz

1 - 0

       

44'

Mirosław Małek

       

       

1 - 1

Tomasz Nowakowski

61'

       

Krzysztof Wala

76'

       

Marcin Socha

76'

       

Mirosław Pardyak

80'
80'

Mateusz Olko

2 - 1

       

       

Mirosław Pardyak

80'

       

Radosław Rudnicki

82'

       

Wojciech Pasiak

89'
89'

Krystian Wójtowicz

3 - 1

       

89'

Tomasz Głaz

       

Walkower: 3-0

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-05-03 Jaruga Bieliniec 3 - 0* Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-09-04 Jutrzenka Kopki 2 - 1 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-05-15 Jaruga Bieliniec 5 - 0 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-09-13 Jutrzenka Kopki 1 - 5 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-04-26 Jutrzenka Kopki 1 - 1 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-08-31 Jaruga Bieliniec 2 - 4 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-04-19 Jaruga Bieliniec 3 - 2 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-08-15 Jutrzenka Kopki 3 - 1 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-05-05 Jaruga Bieliniec 1 - 8 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-09-09 Jutrzenka Kopki 1 - 1 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-05-20 Jutrzenka Kopki 7 - 1 Jaruga Bieliniec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-10-02 Jaruga Bieliniec 0 - 8 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Jaruga Bieliniec 3 - 0 * Jutrzenka Kopki
Grabniak Hucisko 5 - 0 Milenium Bieliny
WKS Kurzyna 0 - 10 SKS Racławice
LZS Żabno 4 - 2 Orzeł Glinianka
Tanew Wólka Tanewska 6 - 0 KS Majdan Łętowski

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tanew Wólka Tanewska 18 51 17 0 1 89 7 82
2 SKS Racławice 18 51 17 0 1 101 17 84
3 LZS Żabno 18 37 12 1 5 66 23 43
4 Jutrzenka Kopki 18 28 9 1 8 58 48 10
5 Jaruga Bieliniec 18 26 8 2 8 48 31 17
6 WKS Kurzyna 18 17 5 2 11 27 56 -29
7 Orzeł Glinianka 18 17 5 2 11 28 58 -30
8 Grabniak Hucisko 18 15 5 0 13 32 93 -61
9 KS Majdan Łętowski 18 15 4 3 11 28 67 -39
10 Milenium Bieliny 18 7 2 1 15 17 94 -77
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka