https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: SKS Racławice - Tanew Wólka Tanewska

Zobacz też: Terminarze Statystyki

16. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-05-11, godz. 14:00

SKS Racławice

3

Tanew Wólka Tanewska

2

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-06-10 SKS Racławice 1 - 6 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-10-29 Tanew Wólka Tanewska 5 - 1 SKS Racławice Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-05-14 SKS Racławice 0 - 3 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-09-11 Tanew Wólka Tanewska 1 - 3 SKS Racławice Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-04-24 Tanew Wólka Tanewska 1 - 3 SKS Racławice Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-08-23 SKS Racławice 0 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-06-14 Tanew Wólka Tanewska 8 - 2 SKS Racławice Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-10-19 SKS Racławice 1 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-05-11 SKS Racławice 3 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-09-01 Tanew Wólka Tanewska 3 - 2 SKS Racławice Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-06-09 Tanew Wólka Tanewska 3 - 1 SKS Racławice Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-10-21 SKS Racławice 0 - 4 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-05-29 SKS Racławice 3 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-09-26 Tanew Wólka Tanewska 3 - 2 SKS Racławice Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-06-06 Tanew Wólka Tanewska 0 - 0 SKS Racławice Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2009-10-11 SKS Racławice 7 - 0 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

SKS Racławice 3 - 2 Tanew Wólka Tanewska
Orzeł Glinianka 2 - 1 KS Majdan Łętowski
KS Jarocin 0 - 0 Jaruga Bieliniec
Grabniak Hucisko 8 - 0 WKS Kurzyna
Milenium Bieliny 3 - 7 Jutrzenka Kopki

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Jarocin 19 53 17 2 0 90 18 72
2 Jaruga Bieliniec 20 38 12 2 6 48 32 16
3 Czarni Sójkowa 19 37 12 1 6 63 30 33
4 KS Majdan Łętowski 19 33 11 0 8 52 36 16
5 Tanew Wólka Tanewska 20 33 10 3 7 70 43 27
6 SKS Racławice 20 31 10 1 9 51 38 13
7 Jutrzenka Kopki 20 31 10 1 9 57 56 1
8 Grabniak Hucisko 20 23 7 2 11 39 47 -8
9 Orzeł Glinianka 20 21 7 0 13 28 55 -27
10 WKS Kurzyna 20 12 4 0 16 28 101 -73
11 Milenium Bieliny 17 3 1 0 16 13 83 -70
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka