Statystyki meczu: Tanew Wólka Tanewska - SKS Racławice

Zobacz też: Terminarze Statystyki

21. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-06-14, godz. 16:00

Tanew Wólka Tanewska

8

SKS Racławice

2

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-06-10 SKS Racławice 1 - 6 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-10-29 Tanew Wólka Tanewska 5 - 1 SKS Racławice Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-05-14 SKS Racławice 0 - 3 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-09-11 Tanew Wólka Tanewska 1 - 3 SKS Racławice Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-04-24 Tanew Wólka Tanewska 1 - 3 SKS Racławice Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-08-23 SKS Racławice 0 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-06-14 Tanew Wólka Tanewska 8 - 2 SKS Racławice Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-10-19 SKS Racławice 1 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-05-11 SKS Racławice 3 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-09-01 Tanew Wólka Tanewska 3 - 2 SKS Racławice Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-06-09 Tanew Wólka Tanewska 3 - 1 SKS Racławice Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-10-21 SKS Racławice 0 - 4 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-05-29 SKS Racławice 3 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-09-26 Tanew Wólka Tanewska 3 - 2 SKS Racławice Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-06-06 Tanew Wólka Tanewska 0 - 0 SKS Racławice Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2009-10-11 SKS Racławice 7 - 0 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Jutrzenka Kopki ? - ? WKS Kurzyna
Retman Ulanów 2 - 0 Czarni Sójkowa
Strażak Przyszów 4 - 0 Jaruga Bieliniec
Tanew Wólka Tanewska 8 - 2 SKS Racławice
Grabniak Hucisko 1 - 4 Orzeł Glinianka

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Strażak Przyszów 20 50 16 2 2 69 27 42
2 Retman Ulanów 20 45 14 3 3 54 26 28
3 Orzeł Glinianka 20 35 11 2 7 59 41 18
4 Tanew Wólka Tanewska 20 34 11 1 8 60 34 26
5 Grabniak Hucisko 20 34 10 4 6 49 38 11
6 Czarni Sójkowa 20 34 11 1 8 60 36 24
7 Jutrzenka Kopki 19 26 8 2 9 37 45 -8
8 Jaruga Bieliniec 20 26 7 5 8 39 35 4
9 SKS Racławice 20 13 4 1 15 28 55 -27
10 WKS Kurzyna 19 10 3 1 15 26 75 -49
11 Milenium Bieliny 20 9 3 0 17 20 89 -69
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka