Statystyki meczu: Tanew Wólka Tanewska - Orzeł Glinianka

Zobacz też: Terminarze Statystyki

9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-10-12, godz. 15:00

Tanew Wólka Tanewska

3

Orzeł Glinianka

1

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-04-30 Orzeł Glinianka 0 - 4 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-08-28 Tanew Wólka Tanewska 9 - 0 Orzeł Glinianka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-06-05 Orzeł Glinianka 0 - 4 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-10-11 Tanew Wólka Tanewska 3 - 3 Orzeł Glinianka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-06-07 Orzeł Glinianka 4 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-10-12 Tanew Wólka Tanewska 3 - 1 Orzeł Glinianka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-05-04 Tanew Wólka Tanewska 4 - 1 Orzeł Glinianka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-08-25 Orzeł Glinianka 0 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-04-21 Tanew Wólka Tanewska 4 - 1 Orzeł Glinianka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-08-19 Orzeł Glinianka 6 - 3 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-04-07 Orzeł Glinianka 1 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-08-14 Tanew Wólka Tanewska 2 - 0 Orzeł Glinianka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-05-01 Orzeł Glinianka 1 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-08-29 Tanew Wólka Tanewska 3 - 0 Orzeł Glinianka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-06-23 Orzeł Glinianka 1 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2009-10-04 Tanew Wólka Tanewska 1 - 1 Orzeł Glinianka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Milenium Bieliny 3 - 0 Jaruga Bieliniec
Strażak Przyszów 3 - 1 SKS Racławice
Tanew Wólka Tanewska 3 - 1 Orzeł Glinianka
Grabniak Hucisko 1 - 2 Czarni Sójkowa
Retman Ulanów 2 - 0 Jutrzenka Kopki

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Strażak Przyszów 20 50 16 2 2 69 27 42
2 Retman Ulanów 20 45 14 3 3 54 26 28
3 Orzeł Glinianka 20 35 11 2 7 59 41 18
4 Tanew Wólka Tanewska 20 34 11 1 8 60 34 26
5 Grabniak Hucisko 20 34 10 4 6 49 38 11
6 Czarni Sójkowa 20 34 11 1 8 60 36 24
7 Jutrzenka Kopki 19 26 8 2 9 37 45 -8
8 Jaruga Bieliniec 20 26 7 5 8 39 35 4
9 SKS Racławice 20 13 4 1 15 28 55 -27
10 WKS Kurzyna 19 10 3 1 15 26 75 -49
11 Milenium Bieliny 20 9 3 0 17 20 89 -69
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka