Statystyki meczu: Grabniak Hucisko - Orzeł Glinianka

Zobacz też: Terminarze Statystyki

21. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-06-14, godz. 17:00

Grabniak Hucisko

1

Orzeł Glinianka

4

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-06-17 Orzeł Glinianka 1 - 0 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-10-16 Grabniak Hucisko 2 - 3 Orzeł Glinianka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-04-17 Grabniak Hucisko 1 - 4 Orzeł Glinianka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-08-16 Orzeł Glinianka 1 - 3 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-06-14 Grabniak Hucisko 1 - 4 Orzeł Glinianka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-10-19 Orzeł Glinianka 3 - 3 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-06-15 Grabniak Hucisko 3 - 0 Orzeł Glinianka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-10-06 Orzeł Glinianka 4 - 1 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-05-05 Orzeł Glinianka 3 - 2 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-09-09 Grabniak Hucisko 2 - 0 Orzeł Glinianka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-05-20 Grabniak Hucisko 4 - 0 Orzeł Glinianka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-10-02 Orzeł Glinianka 3 - 4 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-06-26 Grabniak Hucisko 3 - 3 Orzeł Glinianka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-10-24 Orzeł Glinianka 2 - 1 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-06-06 Grabniak Hucisko 1 - 1 Orzeł Glinianka Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2009-10-11 Orzeł Glinianka 2 - 4 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Jutrzenka Kopki ? - ? WKS Kurzyna
Retman Ulanów 2 - 0 Czarni Sójkowa
Strażak Przyszów 4 - 0 Jaruga Bieliniec
Tanew Wólka Tanewska 8 - 2 SKS Racławice
Grabniak Hucisko 1 - 4 Orzeł Glinianka

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Strażak Przyszów 20 50 16 2 2 69 27 42
2 Retman Ulanów 20 45 14 3 3 54 26 28
3 Orzeł Glinianka 20 35 11 2 7 59 41 18
4 Tanew Wólka Tanewska 20 34 11 1 8 60 34 26
5 Grabniak Hucisko 20 34 10 4 6 49 38 11
6 Czarni Sójkowa 20 34 11 1 8 60 36 24
7 Jutrzenka Kopki 19 26 8 2 9 37 45 -8
8 Jaruga Bieliniec 20 26 7 5 8 39 35 4
9 SKS Racławice 20 13 4 1 15 28 55 -27
10 WKS Kurzyna 19 10 3 1 15 26 75 -49
11 Milenium Bieliny 20 9 3 0 17 20 89 -69
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka