Statystyki meczu: Tanew Wólka Tanewska - Czarni Sójkowa

Zobacz też: Terminarze Statystyki

19. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-05-31, godz. 13:30

Tanew Wólka Tanewska

0

Czarni Sójkowa

2

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-06-12 Tanew Wólka Tanewska 3 - 2 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2021-10-30 Czarni Sójkowa 1 - 4 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2021-06-20 Tanew Wólka Tanewska 4 - 0 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2020-11-08 Czarni Sójkowa 2 - 3 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-10-27 Tanew Wólka Tanewska 1 - 1 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-06-12 Tanew Wólka Tanewska 2 - 0 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-10-18 Czarni Sójkowa 4 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-05-31 Tanew Wólka Tanewska 0 - 2 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-10-05 Czarni Sójkowa 6 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-05-18 Tanew Wólka Tanewska 4 - 4 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-09-08 Czarni Sójkowa 6 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-06-02 Czarni Sójkowa 1 - 4 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-10-14 Tanew Wólka Tanewska 1 - 2 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-06-03 Czarni Sójkowa 3 - 0 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-10-16 Tanew Wólka Tanewska 3 - 1 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-05-09 Czarni Sójkowa 1 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2009-09-06 Tanew Wólka Tanewska 2 - 2 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Grabniak Hucisko 5 - 0 Jutrzenka Kopki
Retman Ulanów 3 - 1 WKS Kurzyna
Strażak Przyszów 8 - 1 Orzeł Glinianka
Milenium Bieliny 1 - 3 SKS Racławice
Tanew Wólka Tanewska 0 - 2 Czarni Sójkowa

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Strażak Przyszów 20 50 16 2 2 69 27 42
2 Retman Ulanów 20 45 14 3 3 54 26 28
3 Orzeł Glinianka 20 35 11 2 7 59 41 18
4 Tanew Wólka Tanewska 20 34 11 1 8 60 34 26
5 Grabniak Hucisko 20 34 10 4 6 49 38 11
6 Czarni Sójkowa 20 34 11 1 8 60 36 24
7 Jutrzenka Kopki 19 26 8 2 9 37 45 -8
8 Jaruga Bieliniec 20 26 7 5 8 39 35 4
9 SKS Racławice 20 13 4 1 15 28 55 -27
10 WKS Kurzyna 19 10 3 1 15 26 75 -49
11 Milenium Bieliny 20 9 3 0 17 20 89 -69
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka